6 секретів правильного вибору повітряних кульок

Топ 6 секретів правильного вибору повітряних куль

6 секретів правильного вибору повітряних кульокНі для кого не секрет, що повітряні кульки – це головний атрибут посмішок і гарного настрою. Але далеко не кожна кулька дійсно готова бути тією самою ідеальною “вишенькою” в оздобленні свята і подарунка близьким. У цій статті ми з вами навчимося розрізняти хороші кулі від їх недобросовісних соратників. Так якіж Топ 6 Секретів Правильного Вибору Повітряних Кульок?

1) Перше і найголовніше відміну хороших куль – це колір. Професійні кулі, які підходять для використання, мають точний, добре пофарбований колір, без розлучень і прогалин. Виняток у цій групі тільки одне. Якщо на заводі складають кулі, то в місцях складки можуть з’являтися невеликі, але рівні смуги. Це вважається допустимою і прийнятною нормою. Це більше мова йде про кулі – гіганти. У кулях стандартної розмірної сітки (від 20 до 40см) такого бути не повинно. Тому що ці кульки не складаються, а тільки відповідно до кількості упаковуються в загальний пакет.

2) Наступний пункт, як вирахувати “не того, серед своїх” – це запах. Правильні повітряні кульки виготовляються з натурального латексу і не мають важкого хімічного аромату. Якщо кульки видають аж надто їдкий запах – задумайтеся! Але не чіпляйтеся 🙂 Кульки мають аромат латексу (легкий аромат гумових виробів). Це добре, це правильно, це норма. Такі кульки абсолютно не токсичні, дозволені для використання в домашніх умовах, для гри дітям від 3-х років (згідно закону) і не завдають шкоди навколишньому середовищу.

3) Третє правило хороших куль – це малюнок. Цей пункт стосується латексних куль з малюнком. Так як ми з вами вже говорили вище, на правильні кулі барвники лягають добре і тому додаткові малюнки теж повинні бути в хорошому стані. Це мова йде про таких кулі, як з написом до дня народження, з посмішками, машинками, метеликами, квітами і т.д.

4) Час польоту “життя” куль. Всі кульки, в залежності від розміру, літають в середньому від 7 годин (маленькі) до 2 днів (величезні кульки – гіганти). Але є спеціальний засіб Hi-float, який вміє збільшувати тривалість польоту до 25 разів. Тоді кульки можуть літати навіть до кількох місяців. Але це стосується тільки хороших куль. Кульки з неякісних матеріалів все одно не зможуть добре літати, як їх не обробляй. Але і тут є ще один нюанс. У цього чудо-засобу є більш дешеві і неякісні аналоги. Обробка куль яка дуже слабо продовжить політ (максимум до 2-3 днів і то не факт).

5) Ціна. Як ви розумієте хороші, правильні та якісні кульки не можуть коштувати дешево. Купуючи дешеві кульки, пам’ятайте, скупий платить двічі. А грунтуючись на тому, що частіше за все кульки замовляють для дітей, рідних і близьких, дозвольте задати питання: Хіба хочеться, щоб кульки їх розчарували і залишилися тільки неприємні спогади від такого подарунка? Наврядчи.

6) І нарешті, шостий, завершальний пункт нашої подорожі по світу знань про повітряні кулі. Правильний вибір повітряних куль – це правильний вибір компанії по роботі з повітряними кулями. Тут нам би хотілося сказати, без зайвої скромності, що ми – це не тільки професіонали своєї справи. Ми – команда, яка знає про кульки все і може навіть трохи більше. Для нас важливий кожен замовник. Ми з трепетом ставимося до кожної кульки і на совість виконуємо кожне замовлення. Ми завжди проконсультуємо і підкажемо, як вести себе з кулями, щоб вони довго вас радували. Де і як кульки краще зберігати і залишати на час. Ми працюємо тільки з якісними кулями, правильною обробкою і перевіреними постачальниками гелію, тому в якості нашої роботи сумніватися не приходиться. Тепер ві знаєте 6 секретів правильного вибору повітряних кульок. Замовте гелієві і повітряні кульки в нашій компанії і порадуйте себе і близькх хорошими, довго літаючими кульки.

Sakrial