Пірати

День народження в піратському стилі

     Хочете влаштувати не просто дитячий день народження, а справжню вечірку піратів? Каррамба!!! Ми знаємо, як організувати саме краще дитяче свято в стилі піратів.

Свято в піратському стилі – це універсальний варіант, який сподобається усім без виключення. Кожна дитина буде в захваті від неймовірних історій про піратів, пошуки скарбів і цікавих пригод. Тому подарувати дитині на свято вечірку піратів буде відмінним способом порадувати іменинника і його друзів.

Піратська вечірка: основні правила успішної організації дитячого свята

     Оформлення приміщення для піратського дня народження має дуже важливу роль. Декор в стилі піратів повинен включати багато різних елементів, які створюватимуть потрібну атмосферу. Основні кольори для піратської вечірки – чорний, синій, червоний, золото, срібло і білий. Для піратської вечірки доречними будуть прозорі кулі з конфетті. При цьому, бажано, щоб наповнювачі були круглими (як монети), а за кольором золоті або срібні.

Оформлення дня народження в стилі пірати не вийде, грунтуючись виключно на латексних кулях. Тут необхідно проявити більше фантазії і додати фольговані кулі без малюнка у вигляді кругів. А так само кулі  з фольги у вигляді піратських кораблів.

Показано один результат