My little pony

День народження в стилі My little pony

     Вашій дитині подобаються поні і единороги з мультсеріалу Моя маленька поні? Тоді ідея організувати дитячий день народження в стилі My little pony – це те, що треба. Головні героїні мультфільму – весела і шумна Пінкі Пай і її подруга швидка і активна Веселка Дэш. Вони живуть в місті Понивилль. Щодня вони стикаються з сотнею незвичайних справ з яких з легкістю знаходять вихід. Вони доброзичливі і миролюбні, за що і запали в душу усім маленьким глядачам і їх батькам.

Як організувати дитяче свято в стилі My little pony: Дружба – це диво

     Понивилль – це веселкове місто, яке повне веселощів і пригод. Тому і колірна гамма має бути максимально яскрава. Декор дитячого свята в стилі My little pony може складатися із зеленого, жовтого, рожевого, малинового, блакитного, фіолетового і помаранчевого кольорів. Дитяче свято в стилі My little pony (Моя маленька поні) необхідно зробити таким, щоб він був наповнений казкою і веселим настроем. Відмінним доповненням для прикраси дитячого свята будуть великі кулі гіганти, наприклад, прозорі, усередині з різнокольоровим конфетті.

Свято в стилі поні і единорогів порадує не лише іменинницю, але і усіх гостей урочистості. Прикрасу свята в стилі My little pony можна створити за допомогою наборів одноразового посуду і різних паперових гірлянд.

Показано 13 результатів