Кулька Сюрприз

Купити Шар Сюрприз Київ
 Шар Сюрприз – це незвично і яскраво. Його використовують на весіллях, днях народження, ювілеї, корпоративах та інших урочистостях. Куля Сюрприз в розмірі досягає 1,0 м. Найчастіше кріпиться по середині залу і в кульмінаційний момент вибухає, а з нього повільно опускаються сотні маленьких кульок і блискучі наповнювачі.

Завдяки повільному падіння кульок виходять відмінні фотографії, які будуть ще довгий час Вам нагадувати про це маленьке диво. Діти і дорослі будуть в захваті, а Ви як організатор будете винагороджені посмішками і позитивними емоціями спостерігають за цим прекрасним явищем.

Якщо Ви хочете дійсно багато кульок, то вибравши Куля Сюрприз ви не помилитеся.

Так само ми пропонуємо Вам вибрати колір для кулі-сюрпризу, який максимально підкреслить стилістику святкового вечора (червоний, білий, блакитний, рожевий, жовтий, помаранчевий, синій, салатовий). А так само ми пропонуємо Вам вибрати кольору для маленьких кульок всередині. Це можуть бути різнокольорові кульки або ж якогось конкретного кольору.

За детальною інформацією телефонуйте нам за тел. + 38063-428-05-57 або + 38068-725-81-70 і наші кваліфіковані менеджери допоможуть Вам вибрати відповідний куля.

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.