Весілля

Оформлення весілля кулями
Весілля – це одне з найбільш хвилюючих і зворушливих подій в житті кожної пари. Наречений і наречена завжди з особливою ретельністю підходять до вибору місця проведення, ведучого свята, музикантів і, звичайно ж, прикраса весілля кулями.

Наша команда пропонує Вам професійне оформлення повітряними кулями весілля: серця, гелієві арки, гелієві кульки під стелю, куля-сюрприз, підлогові фонтани, кулі, що світяться, запуск гелієвих кульок і багато іншого.
Прикраса кулями залу ресторану
     При виборі прикраси кулями на весілля, в першу чергу, необхідно звернути увагу на сам зал ресторану, де буде проходити урочистий захід. Щоб оформлення кульками весілля виглядало стильно і гармонійно, необхідно продумати таким чином, щоб було прикрашено повністю весь простір. Безперечною класикою і самим ефективному способом було, є і буде замовити гелієві кулі під стелю. Залежно від квадратури приміщення варіюється кількість гелієвих кульок для запуску під стелю.

Цей вид оформлення вважається універсальним, так як охоплює весь простір. При бажанні їх можна опускати зі стелі за стрічки і робити з ними фото, а по закінченню святкування їх можна разом з гостями запустити в небо. Кольори куль можна підібрати в тематичних кольорах весілля.

Зробити замовлення Ви можете за телефонами, вказаними на сайті.

Показано 5 результатів