Доставка куль Київ

Сьогодні ми з вами поговоримо про таку послугу нашої компанії, як доставка повітряних куль Київ. Доставка гелієвих кульок Київ здійснюється нашою власною кур’єрською службою. При транспортуванні ми несемо повну відповідальність за цілісність вашого замовлення. Якщо під час перевезення куль якась кулька лопнула, вам її тут же замінять на такуж саму.

Зверніть увагу, коли ви користуетеся послугою «повітряні кулі с доставкой Київ», то відповідальність за кулі ми несемо тільки до моменту передачі замовлення в руки. Після прийняття замовлення, за цілісність куль ви відповідаєте самостійно.

Повітряні кулі Київ доставка

     Доставка куль Київ здійснюється цілодобово. Доставка гелієвих кульок ділиться на денну та нічну доставку. Вартість доставки розраховується індивідуально, виходячи з часу доби, дальності кілометражу і терміновості оформлення замовлення. При цьому, у нас діє обмеження мінімального замовлення для того, щоб замовити кулі з доставкою. Детальніше про мінімальному замовленні ви можете подивитися тут.

Доставка повітряних куль до будинку – це дуже зручно. Скориставшись цією послугою, повітряні кулі Київ доставка буде здійснена прямо до квартири або дверей офісу.

Доставка куль до будинку у нас з проміжками часу. Для денної доставки інтервал часу доставки становить 2 години, для нічної – від 30 хвилин до години. Замовити кулі з доставкою на нічний час, ви можете тільки в робочий час. Ми не приймаємо замовлення в неробочий час, а замовлення оформлені в неробочий час через інтернет-магазин будуть оброблені тільки на наступний робочий день.

Доставка гелієвих кульок Київ

     Гелієві кулі дуже схильні до перепадів температури, підвищеної вологості та зовнішніх чинників. Наші кулі з гелієм доставка завжди перевозяться в спеціальних транспортувальних пакетах. Під час передачі замовлення, пакети знімаються і кур’єр забирає їх з собою. Якщо Вам необхідний такий пакет для транспортування, то ви можете його купити. Він платний і з його вартістю можете ознайомитись тут. І найголовніше, коли ви замовляєте кулі з доставкою, ви економите час і нерви. Ви не переживаєте як довезти кулі в цілісності. Як з ними заходити в двері і їздити в ліфті. Наша служба доставки подбає про це за Вас. А до вас приїдуть красиві гелієві кулі в повній комплектації.

Sakrial