Фігури з повітряних куль

Фігури з повітряних куль в Києві

Фігури з повітряних куль – це різні персонажі, які створюються з надувних кульок. Вони можуть бути наскільки різноманітними, що іноді не віриться, що це дійсно кулі. Основа для створення повітряних фігур – це латексні кульки круглих форм і кулі для моделювання. Застосовуючи спеціальну техніку, дизайнери переплітають кулі між собою, створюючи фігури з надувних куль.

Бувають і фігури з гелієвих куль. Така техніка застосовується, коли фігура великих об’ємів і її необхідно утримувати безкаркасно. Фігури можуть бути як реальними, так і вигаданими персонажами. Наприклад, це можуть бджілки, пташки, собачки, котики або ж однороги і лісові феї.

(Дивитися повний асортимент)

Фігури з повітряних кульОкрім цього, фігура з куль, може бути у вигляді улюбленої іграшки вашої дитини. Наприклад, фігура з куль робот Бібо. Якщо бажана фігура з куль інтерактивна, дизайнери зроблять усе можливе, щоб передати це фігурі. На жаль, музичний супровід підключити не зможемо, а ось світлодіодні елементи – легко.

Замовити фігури з повітряних куль краще заздалегідь, особливо якщо йдеться за індивідуальні фігури. На нашому сайті представлений великий асортимент різних фігур. Такі фігури з куль купити ви можете розмістивши замовлення за 2-3 до свята. Індивідуальні фігури під замовлення хоч би за тиждень.

Вартість готових фігур ви можете подивитися на нашому сайті. За бажання, колірну гамму вподобаної фігури ви можете змінити. На вартість фігури це не вплине. А ось прорахувати вартість індивідуальної фігури вам допоможе менеджер по телефону. Ціна індивідуальної фігури з куль залежить від розміру, складності і необхідності додаткових елементів.

На сьогодні, великих готових фігур з куль у нас у продажу немає. Тому купити фігури з куль в офісі, заздалегідь не розмістивши замовлення, не вийде. Усі фігури, які ви замовляєте, ми створюємо на потрібний для вас час.

Час “життя” фігур з куль до місяця. Але варто пам’ятати, кулі – це крихкий матеріл. Щонайменших зачіп і уся фігура може здутися на очах. При перевезенні варто бути акуратним і уважним і жодних проблем не буде. У будинку фігури краще поставити чимдалі від домашніх тварин. Адже наші фігури настільки класні, що навіть домашні тварини хочуть їх обіймати)

Sakrial