Фольговані повітряні кулі

 Фольговані повітряні кульки

     Фольговані повітряні кулі – це кульки створені на основі міларовой плівки. Вони яскраві і барвисті. Бувають металізовані, пастельні і сатинові. На нашому сайті асортимент фольгованих кульок налічує понад 300 варіантів. Серед фольгованих кульок ви знайдете: кулі без малюнка і у вигляді різних персонажей. Міларові кулі без малюнка бувають у формі зірок, сердець, кіл, сфер і півмісяців. При цьому кольорова гама настільки широка, що навіть складно описати. Крім цього міларові кульки бувають у формі машин і кораблів, принцес і замків, жителів підводного царства і дикої савани. Загалом, кожен зможе знайти для себе щось підходяще. І це не враховуючи вітальних куль до дня народження, яких у нас близько 30 варіантів.

Фольговані кульки купити в Києві

Фольговані Повітряні Кулі Замовити кулі ви можете з доставкою або самовивозом. Доставка у нас цілодобова, платна. Вартість доставки прораховується в залежності від часу доби і дальності відстані. Більш точну вартість доставки вам може прорахувати менеджер по телефону.Купити кулі фольговані надуті гелієм – це відмінний спосіб привітати близьких і друзів. Час польоту куль від декількох днів до місяця. Можна створити набір на основі тільки фольгованих кульок. А можна розбавити фольговані кулі – латексними. І в першому, і в другому варіанті буде виглядати стильно і красиво.Замовитиь фольговані кулі ви можете цілодобово через сайт. При цьому Ваше замовлення буде оброблено на наступний робочий день. Або ж по телефону, згідно з режимом роботи.

З режимом роботи ви можете ознайомитися в розділі «контакти» .Фольгіровані повітряні кулі фігури часто більші, ніж фольговані кульки без малюнка. Їх розмір може досягати людського зросту, якщо мова йде про ходячі кулі. Для комплексної прикраси кімнати, найкраще купити фольговані кулі, об’єднавши їх з латексними кулями. Наприклад, посеред кімнати поставити ходячу кулю, під стелю запустити латексні кульки. На підлогу, у вигляді фотозони, поставити фольгировану цифру і кілька наборів куль. І не забувайте розкидати повітряні кулі в хаотичному порядку на полу. При такому варіанті, ефект незрівнянного захоплення буде забезпечений. Всі наші фольговані кулі від відомих світових брендів. Виробники яких постійно стежать за новинками, вдосконалюють свою продукцію і розширюють асортимент варіантів.

Sakrial