1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Хмара з куль

Хмара з кульок

Хмара з куль     Гелієві кульки – це завжди свято. А коли їх ще й багато, так це взагалі. Ми підготували для вас готові варіанти куль з малюнком і без. У нашому асортименті представлені хмари куль від 35 шт. Така кількість підходить для прикраси не великих приміщень. Для прикраси великих кімнат, ви можете замовити хмару з повітряних куль в подвійному або більш екземплярах. Хмара з куль з гелієм – це певна кількість куль, зібрана в красивий фотогенічний пучок. Його приємно подарувати, а після можна розкидати під стелю і ефектно оформити зал. Крім цього, велику таку хмару з гелієвих кульок стильно буде виглядати на фотографіях. Наша хмара з куль без малюнка може бути різнокольоровою або ж в певних кольорах.

 

Якщо мова йде про кулі з малюнком, то такі хмари з куль тільки різнокольорові. Це пов’язано з тим, що малюнок на кулях різний і змінюється колір кулі.Такі кульки приходять до нас в пачках асорті, в випадковому співвідношенні. Тому вгадати скільки буде куль одного кольору і з певною картинкою ми не можемо. Відповідно приймати замовлення на кулі з малюнком певного кольору або малюнка теж не маємо права.

Купіть хмару гелієвих кульок – зробіть правильний вибір за один клік.

В нашій компанії ви можете купити хмарку з кульок в Києві з доставкою або забрати замовлення самовивозом. З режимом роботи офісу можна ознайомитися в розділі «контакти» . Хмара з гелієвих кульок – це оптимальний варіант для прикраси. Крім перерахованого вище, гелієві кульки можна прив’язати до стульчика або інших елементів декора. Харки з повітряних куль, а так само будь-які інші гелієві кулі, потрібно зберігати при стабільній температурі. Приміщення повинно бути добре провітреним, з вологістю нижче 30% і температурою 22-27 градусів за Цельсію. Замовити хмару з повітряних куль ви можете: зателефонувавши нашим менеджерам в робочий час, а так само цілодобово оформити замовлення через сайт. При цьому, замовлення оформлені через інтернет-магазин в неробочий час, будуть оброблені на наступний робочий день. У зв’язку з цим плануйте свої покупки заздалегідь.

Sakrial