Як замовити кулі в інтернет-магазині Sakrial?

Як оформити замовлення на повітряні кулі в магазині?

Як замовити кулі в інтернет-магазині Sakrial?У цій статті ми постараємося відповісти вам на всі питання, які можуть у вас виникнути під час розміщення замовлення в нашій компанії на гелієві кульки і товари для прикраси свята. Як замовити кулі в інтернет-магазині? Ми пропонуємо наступні варіанти:

1) через інтернет магазин. Ви можете розмістити замовлення, оформивши його через кошик замовлень. Замовлення, оформлені через наш інтернет магазин, обробляються менеджерами в робочий час. Після перегляду вашого замовлення і перевірки на наявність всіх позицій, менеджер з вами зв’яжеться і уточнить деталі замовлення. Розміщуючи замовлення через інтернет – магазин, звертайте, будь ласка, увагу на умови розміщення замовлення і робочий час. Наприклад, доставка у нас цілодобова, але є обмеження мінімальної суми замовлення (див. Оплата і доставка), а також тимчасові проміжки в доставці. При цьому самовивозом ви можете вибрати товар на будь-яку суму. Але самовивоз можливий в робочий час офісу. (Див. Контакти). Переглянувши цю інформацію заздалегідь, ви з легкістю зможете розмістити замовлення і отримати його в зазначений час.

2) зателефонувавши по телефону. Розмістити замовлення ви можете в телефонному режимі. Для цього вам необхідно зателефонувати з будь-якого з представлених телефонів на сайті в робочий час. + 380634280557 +380687258170 В такому випадку ваше замовлення відразу ж вважається оформленим і подтвержденним.

3) в шоу-румі (магазині) компанії. У такому варіанті ви можете відразу вибрати і забрати своє замовлення або ж оформити замовлення на інший час або дату.Звісно, наша компанія має сторінки в соціальних мережах, на яких ви можете подивитися деякі наші роботи. Але їх ведуть наші фахівці по роботі з соціальними мережами, а не менеджери по роботі з клієнтами. Тому оперативної відповіді, на жаль, там немає. У таких випадках, якщо Вам сподобалася та чи інша наша робота і ви хочете її замовити, зателефонуйте, нашим менеджерам по телефону та опишіть її. У Viber теж наші менеджери не завжди мають можливість оперативно відповідати, тому для розміщення замовлення, краще все таки подзвонити нам по телефону або оформити замовлення через інтернет магазин.

Варіанти оплати

Оплатити замовлення ви можете одним з 3х способів. Готівкою при отриманні замовлення. Такий варіант можливий як в разі самовивозу, так і в разі доставки.

Оплата на картковий рахунок. У такому випадку після підтвердження замовлення, ви отримаєте смс повідомлення з номером карти та сумою замовлення. Зверніть, будь ласка, увагу, обов’язково вказуйте призначення платежу, яке буде вказано в смс повідомленні. Після оплати повідомте нам про перерахування.

Оплата на розрахунковий рахунок. Після підтвердження замовлення, ви отримаєте реквізити для оплати і пакет відповідних документів. Від нас одержувачем виступає фізична особа-підприємець і ми не є платниками НДС.

Після оплати на розрахунковий рахунок компанії, ми чекаємо фактичного зарахування коштів на рахунок компанії і тільки після цього ваше замовлення буде вам віддано.Теперь ви знаєте як замовити кулі в інтернет-магазині . А якщо у вас залишилися ще якісь питання з приводу процедури покупки, наші менеджери будуть раді відповісти вам на них.

Sakrial