Композиції з повітряних кульок

Композиції з повітряних кульок в Києві

     Композиція з повітряних кульок – це правильно підібраний сет куль, в якому можуть поєднуватися кульки різних стилів і матеріалів. Наприклад, латексні з фольгованою, з пластиковими і т.д. Наші композиції з повітряних кульок володіють унікальною особливістю: вони підходять за стилем абсолютно будь-якому приміщенню. У нас великий каталог варіантів, серед якого, безсумнівно, знайдеться відповідний саме Вам. Кроме цього, хочемо звернути вашу увагу ще на одну перевагу. Кольорову гаму в композиції з повітряних куль ви можете змінювати на свій розсуд. При тому ціна від того не поменяется. Композіціі з надувних кульок підходять як на подарунок, так і для створення святкової атмосфери в приміщенні. Орієнтовна висота кожної композиції близько 2м. На тлі неї зручно робити фотографії. А також завдяки їй ефектно прикрашати вхідні групи.

Композиції з куль на весілля

Композиції з повітряних кульок     При виборі весільних композицій, в першу чергу варто звернути увагу на кольорову гамму. Якщо весілля витримане в певній стилістиці, то відповідно і композиція з повітряних кульок повинна бути в такій же кольоровій палітрі. Кроме цього, весілля – це свято любові. Тому особливо вигідно будуть виглядати серця в композиціях з куль. Це можуть бути латексні серця або фольговані.

Найчастіше вибір падає на заміну матеріалів. Це коли, в композиції входять і латексні, і фольговані кулі. Щоб композиція виглядала більш гармонійно, краще вибирати круглі латексні кулі, і фольговані в формі серця. При такому підході, серця яскравіше виділяються, не зливаючись з латексними кульками. А сама композиція виглядає цілісно.

Композиції з повітряних кульок на день народження

      Композиції з повітряних кульок на свято, приурочені до дня народження, діляться на 2 види. Це дорослий день народження і дитячий день народження. Композіціі з куль для дітей повинні бути максимально різнокольоровими і яскравими. Вони повинні відразу виділятися на тлі залу або кімнати. Дітям має бути цікаво їх розглядати. А при першій зустрічі з композицією повинен бути ефект «Вау» .З композиціями на доросле свято все інакше. Тут треба, в першу, орієнтуватися на переваги іменинника та гостей свята. Часто дорослі композиції використовуються контрастні поєднання кольорів. Наприклад, чорний з білим. Але такі поєднання не для всіх. Кому-то чорний буде виглядати стильним і витриманим, а кому-то траурним. Тому в даному випадку необхідно бути уважними. Так само одне з частих поєднань для дорослих днів народження – це золото і срібло. Таке поєднання вважається більш універсальним. Але так само варто не забувати, що дорослі – це ті ж діти, тільки доросліше. Іноді, доречним буде і вибрати повністю різнокольорові кулі. Щоб вам було легше визначитися, наші менеджери завжди допоможуть зробити правильний вибір. Ставлячи вам навідні запитання, вони зможуть запропонувати найбільш підходящі варіанти. До речі, наші кулі мають ще одну перевагу. Вони дарують посмішку з першого погляду. Не тягніть. Зателефонуйте нашими менеджерам і розмістіть замовлення вже сьогодні!

Sakrial