Кулі на корпоратив

Повітряні кулі на корпоратив

Кулі на корпоратив Корпоратива чекає кожен співробітник великого підприємства. Це саме той день, коли правила субординації можна відсунути на другий план і просто відпочити серед своїх колег. Для створення легкої і невимушеної атмосфери краще всього потурбуватися про оформлення корпоратива. Завдяки прикрасі кулями потрібний настрій буде створений за лічені секунди. Кулі на корпоратив на корпоратив можуть бути витримані в кольорах компанії або бути максимально різноколірними. А так само можна підібрати стильні поєднання і зробити стилістичну вечірку. З особливим трепетом співробітники компанії чекають саме новорічного корпоратива. Тому оформлення новорічних корпоративов займає одне з основних завдань для організаторів свята.

Прикраса кулями на корпоратив в Києві

Наші менеджери мають великий досвід в оформлення кулями корпоративов. У нас ви можете замовити кулі на корпоратив абсолютно різних кольорів, стилю і форм. Часто на новорічний корпоратив, окрім гелієвих куль під стелю, замовляють у вигляді цифр майбутнього року.

Кулі цифри допомагають стильно прикрасити зал на корпоратив кулями, при цьому точно показавши привід свята. Ще одно перевага в тому, що вони відразу створюють готову фотозону.

Прикраса корпоратива кулями може включати відразу декілька елементів. Залежно від розміру приміщення, де проходить свято, можна зробити декілька фотозон різної стилістики. Можна окремо виділити зону для танців, вхідну групу, зону відпочинку і багато іншого.

Для оформлення замовлення просто подзвоніть нашим менеджерам по телефону і опишіть концепцію свята. Ми відразу запропонуємо Вам відповідний варіант, спираючись на Ваші побажання і бюджет.

Sakrial