Кулі на весілля

Кулі на весілля

     Весілля – один з самих хвилюючих і приємних днів в житті. Кожна наречена з трепетом підходить до вибору весільної сукні і аксесуарів. Педантично вибирає місце проведення і головний весільний десерт – торт. Але так само не менш важливим елементом є і прикраса залу на весілля кулями. Зараз є безліч стильних наборів куль, якими можна оформити зал на весілля (дивитися асортимент)

     Повітряні кулі на весіллі – це завжди стильно і яскраво. Їх можна запустити під стелю. З них можна створити неймовірну фотозону. Їх можна висаджувати в повітря під час весільного танцю і за допомогою світлодіодних куль можна закінчувати урочистість. Але про усе це по порядку. Оформлення кулями на весілля включає декілька етапів. Спершу вам необхідно визначиться з місцем проведення. Наприклад, якщо в залі високі стелі, то запускати гелієві кулі під стелю не доцільно.

Окрім цього, повітряні кулі на весілля бажано витримувати в стилі концепції проведення урочистості. Наприклад, у вас весілля в стилі якогось фільму. Тому і кулі бажано використати в цій же колірній гаммі (палітра куль). Далі необхідно визначитися де прикраса кулями на весілля повинна концентруватися в одному місці. Або ж потрібно повне оформлення залу кулями на весілля. Прикраса залу на весілля кулями може бути не тільки внутрішнє, але так само можна прикрашати вхід або ж паркову місцевість біля залу, це у разі, якщо весілля проходить в закритих комплексах.

     Один з елементів декорування кулями – це куля сюрприз на весілля. Шар сюрприз – це величезна куля, усередині якої від 100 до 200 маленьких куль, а так само різні наповнювачі (конфетті або пелюстки троянд). Він підвішується до стелі і під час кульмінації весільного танцю, його можна підірвати і звідти полетить на вас безліч куль і блискіток. Оформлення залу кулями на весілля так само може складатися з композиції з куль на весілля. Композиції можуть бути складені з різних куль, наприклад, без малюнка, прозорі з конфетті, фольгові кулі без малюнка, кульки гіганти і так далі.

Окрім цього на фольгованних кулях і кулях гігантах можна зробити індивідуальний пропис. Наприклад, весілля Ганни і Романа і підписати дату. Вартість індивідуального друку ви можете уточнити у наших менеджерів. Так само можна на вхідну групу ставити велику повітряну кулю на весілля. Вона так само може бути з індивідуальним друком. Велика куля може бути прозорою з конфетті або однотонною. На звичайній стрічці або ж на стрічці тассел.

Для ефектного закінчення святкового дня, ви можете замовити світлодіодні кулі на весілля. Кулі світяться за рахунок світлодіодного елементу усередині кулі. Колір кулі ви вибираєте на власний розсуд. У кінці весілля, ви можете удвох або разом з гостями запустити кулі, що світяться, в небо. Запуск куль, що світяться, – це дійсно дуже красиво. Окрім цього, перед запуском, на кулях, ви можете маркером написати будь-які побажання, які неодмінно збудуться.

Sakrial