Кульки для фотосесії

Запорука вдалої фотосесії – це правильне світло, професійний фотограф, якісна ретуш, стильно продуманий лук і красивий декор. Кульки для фотосесії давно полюбилися фотографам і моделям на яскравих зйомках. Завдяки кулькам можна створити атмосферу неба і хмар, а можна зробити фотосесію в стилі вамп.Які будуть повітряні кульки для фотосесії по стилю, розміром і формою вирішувати тільки вам і фотографу. А ми, в свою чергу, підберемо необхідні кулі згідно ваших критеріїв і побажань.Фотосесія з повітряними кульками може проходити в студії, а так само в будь-який інший локації, включаючи вуличну фотосесію. Коли фотосесія проходить на вулиці, краще замовляти кулі великого діаметру. Тоді фото з кулями виходити більш вдалими. Це пов’язано зі специфікою температурного режиму на вулиці. У зимовий період гелій на морозі стискаєте і кулі візуально зменшуються в розмірі. При цьому зайшовши в приміщення з температурним режимом 22-27, гелій роздується і куля поверне свою форму.В літній період гелій на спекотної вулиці розтискається і куля збільшується в розмірі. Через високої напруги гелій швидше залишає стіни кульки і швидше здувається. Тому час на проведення фотосесії з кулями істотно скорочується.

Великі кулі для фотосесії – незамінний атрибут вдалих фотографій

Кульки для фотосесії    Ви ставите питання: як незвично сфоткати або як прикольно сфоткати? Ми готові поділитися з вами декількома ідеями. Для початку вам потрібні найкрасивіші повітряні кулі. Їх ви можете замовити у нас. Ми точно знаємо, що вони кращі і пропонуємо вам переконатися в тому ж. Потім вам необхідно гарний настрій і креативний фотограф, який буде встигати робити фотографії.

І так, ідеї:

  • Одна з найпоширеніших фотографій, це коли особа закривається великою кулею або фольгованою кулею, у вигляді смайлика.
  • Чому б і вам не мати таке фото «політ на повітряній кулі» – треба підстрибнути разом зі зв’язкою куль, імітуючи, що ви летите на кульках. Тут вам знадобитися контакт з фотографом, який встигне зробити вдале фото в вашому стрибку.
  • Якщо у вас довге волосся, можна зробити зачіску «2 косички» і прив’язати кульки до кожної з них. Кульки піднімуть волосся і вийде смішна фотографія в стилі «Пеппі Довга панчоха».

Весільна фотосесія з кульками

    Фотосесія на весілля найчастіше проходить в красивій локації, орієнтуючись на сезон. Якщо на вулиці гарна погода, чому б не зробити красиві фото з кульками на природі, в парку, на набережній і тд. А якщо на вулиці слизько і дощ, то мало кому хочеться робити фото з білосніжній сукні посеред бруду. У таких випадках можна провести фотосесію безпосередньо в ресторані, в РАГСі або фотостудії. До речі, при таких умовах часто весільну фотосесію проводять в інший день. Наприклад, за пару днів до або після весілля. Одягаючись в ті ж наряди, що і день весілля.Для весільної фотосесії з повітряними кульками частим попитом користуються великі кульки для фотосесії (їх ще називають кулі гіганти), об’ємні зв’язки куль по 50 – 100 шт і серця. Колірна гамма домінуюча для весілля – біла, слонова кістка, рожевий і красний.Но це абсолютно не означає, що це правило. Так само замовляють рожево-блакитні кульки, біло-чорні, темно сірий з рожевим і різнокольорові. Якщо весілля в якомусь стилі, то дотримуються його. Ви завжди можете звернутися до наших менеджерів для консультації і підбору кульок для фотосесії. Прямо по телефону зробити замовлення кульки на фотосесію і в необхідний день і час забрати замовлення або отримати кульки з доставкою.

Sakrial