1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Кульки на дівич-вечір

Правильно організувати весілля мрії – це безсумнівно дуже важливо. Але не менш важливою складовою варто виділити відзначення парубочого і дівич-вечора.Дівич-вечір – це саме той день, коли нареченій дозволяється погуляти на всю котушку з подружками перед весіллям. Гелієві кульки на дівич-вечір найчастіше замовляють в білих або чорних тонах з акцентом малинового або красного.Як наприклад, це можуть бути білі (або слонова кістка) кульки без малюнка, прозорі кульки з конфетті (ніжних квітів) і фольговані серця без малюнка кольору фуксія. у нашій компанії ви можете замовити кульки на дівич-вечір в Києві для запуску прізвища в небо. Цей обряд дуже люблять наречені. Прізвище нареченої можна надрукувати на принтері і вирізати по буквах. Після цього з’єднати всі букви між собою в вертикальному порядку.

Кульки на дівич-вечір     Дівоче прізвище можна замовити з пінопласту або будь-якого іншого матеріалу. Зверніть увагу, напис повинен бути легким, щоб кульки змогли її підняти в небо.Повітряні кульки на дівич-вечір мають певну вагопід’ємність. Образно кажучи, це означає, що одна кулька не може підняти з собою камінь. Максимальна вага, яку може підняти 1 куля залежить від розміру кульки. Повітряна куля середнього розміру піднімає близько 1-1,5гр. При цьому з кожною годиною її сила зменшується.Непод’ёмних прізвищ не буває, тільки кількість куль може надати більше ніж вам здається на перший погляд. Тому під час замовлення або створення прізвища звертайте увагу на вагу матеріалу.

Кулі на дівич-вечір в Києві

    У нас ви можете кульки на дівич-вечір купити в Києві з доставкою або забрати замовлення самовивозом з офісу. З режимом роботи менеджера та прийому замовлень у шоу-румі ви можете ознайомитися в розділі «Контакти» .Не забути замовити кульки на дівич-вечір в Києві це важливо. По-перше, таким чином ви ефектно виділитеся. З ними виходять відмінні фото. І на них, в кінці вечора, можна маркером написати найпотаємніші бажання і запустити кулі в небо. Одна з провідних послуг нашої компанії – це індивідуальний друк на повітряних кулях. Ви можете замовити кульки на дівич-вечір з прізвищем, зі смішною написом або цитатою нареченої. Мінімальний тираж від 1 шт. Ви можете проявити фантазію і замовити кілька куль з різними написами.

Як прикрасити кімнату на дівич-вечір

    Купити кульки для дівич-вечора ви можете латексні або фольговані. Поштучно або в наборах з куль. Але в будь-якому випадку, оформлення кімнати на дівич-вечір залежить тільки від ваших уподобань і бюджета.Для ефектної прикраси кімнати кулями, спочатку потрібно оцінити розмір приміщення і кількість запрошених гостей. Якщо стелі звичайні, можна запустити гелієві кульки під стелю. Якщо стелі дуже високі, то такий варіант оформлення абсолютно не підійде.По периметру кімнати можна розставити набори куль і велику кулю гігант. На підлогу розкидати повітряні кульки.Одін з варіантів красивого оформлення та розваги в одному «обличчі» – це куля сюрприз. Куля сюрприз – це велика повітряна куля, яка кріпиться до стелі. У неї всередині від 100 до 200 куль плюс блискучий метафан. У потрібний момент наречена кулю-сюрприз підриває і звідти на всіх висипається безліч куль і блесткі. Окрім куль і блискіток, всередину кулі можна покласти записочки з побажаннями для нареченої, смішними завдання або різними прикольними написами. Оформити замовлення куль на дівич-вечір найкраще заздалегідь, хоча б за 2-3 дня до святкування. Ми також працюємо за оформленими замовленнями день в день, за умови можливості виготовлення.

Sakrial