1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Кульки на виписку

Кульки на виписку з пологового будинку

Кульки на виписку Виписка з пологового будинку – це завжди дуже світле і хвилююче свято. Хочеться, щоб цей день запам’ятався новоспеченим батькам, а через пару-трійку років малюку було приємно переглядати фотографії. Кульки на виписку з пологового будинку бувають настільки різноманітними, що політ фантазії може бути невичерпним. Кульками можна прикрасити кімнату новонародженого і красиво привітати біля будинку. А можна і привезти набір кульок під стіни пологового будинку. Кульки з гелієм на виписку найчастіше замовляють в блакитних або рожевих кольорах, залежно від статі новонародженого малюка. Це можуть бути кульки з тематичними малюнками на виписку або без малюнка в ніжних кольорах. А також фольговані кульки у формі малюка, ніжки, пляшечки і т.д. У нашій компанії діє цілодобова доставка куль. А також є самовивоз з офісу. Ви можете оформити замовлення і забрати його самостійно, відповідно до нашого режиму роботи. Або замовити кульки на виписку з доставкою прямо до стін пологового будинку.

Для тих, хто бажає забрати замовлення самостійно, але переживає, як довезти кулі, ми пропонуємо спеціальні транспортувальні пакети. Такі пакети платні, але багаторазові. Перевозячи кулі в такому пакеті, ви убезпечите кулі від багатьох зовнішніх чинників. І транспортування куль не завдасть вам клопоту.

Кульки на виписку хлопчика

      Колорова палітра, яка найчастіше користується попитом для виписки хлопчика – це білий, блакитний, синій. Хтось вибирає всі кулі в один колір, наприклад блакитний. А комусь ближче поєднання всіх трьох кольорів одночасно.Гармонійно виглядає, коли набір куль на виписку створюється на основі різних куль. Не тільки латексних, а ще й фольгованих кульок. В даному випадку все залежить від вашого бюджету і фантазій. Одне з найбільш затребуваних поєднань – це 10-15 куль без малюнка, 3-5 шт з конфетті і 2-3 фольгованих кулі у формі колясок, малюків або пляшечок. Такий сет куль на виписку виглядає стильно і красиво. А головне подобається новоспеченим мамам. Але це зовсім не означає, що кулі для виписки хлопчиків, завжди тільки в таких кольорах. Нерідко замовляють і різнокольорові кулі, але при цьому все таки виділяють, що виписка саме хлопчика. Для цього вибирають 1-2 фольгованих кулі в тематичній формі для зустрічі хлопчика з пологового будинку.

Кульки на виписку дівчинки

     Кулі на виписку для дівчинки, по стилістиці, такі ж, як і для хлопчиків. Однак основна відмінність – це колір. Для зустрічі новонародженої дівчинки найчастішим поєднання кольорів вважається білий, рожевий і малиновий. А вибір, відразу в 3 кольору або в якийсь один колір, залишається за вами.Але є ще одне поєднання кольорів, яке підходить в двох випадках. Перший, це коли новонароджених відразу двоє. При цьому двоє різностатевих малюків: хлопчик і дівчинка. І другий випадок, коли новонароджений хлопчик і хочеться виділити і маму малюка. Думаем, ви вже здогадалися, що мова йде про поєднання рожевого та блакитного. Ці 2 відтінки дуже ніжні, гармонійно поєднуються між собою і красиво виглядають в наборах.В будь-якому випадку, кульки для виписки ніколи не будуть зайвими. Їх можна запустити в небо, прямо під стінами пологового будинку, загадавши найпотаємніше бажання. Або забрати з собою додому і прикрасити кімнату.Замовити кулі на виписку Ви можете цілодобово через сайт (оброблене замовлення буде на наступний робочий день) або за телефоном, згідно режиму роботи.

Sakrial