1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Кульки під стелю

Кульки люблять всі. Залежно від наповнення кулі, він може злетіти під стелю або лежати на підлозі. Коли кулі наповнюються повітрям, вони не мають можливості злітати. Такий вид куль називається – повітряними кулями. За допомогою повітряних куль можна створити гірлянду, сплести різні фігури або ефектно прикрасити підлогу в залі (кімнаті). Кульки наповнити повітрям ви можете самостійно в домашніх умовах. Коли у вас є кульки в упаковці, надувши їх, ви можете створити святкову атмосферу самі, не вдаючись до послуг компаній по аеродизайну. Коли кульки наповнюються гелієм, вони знаходять можливість літати. В такому випадку вони називаються – гелієві кульки під стелю. Гелієві кульки замовляють для запуску в небо, в наборах і композиція на важки, прив’язують в елементах декору. І, звичайно, щоб красиво розкидати кульки під стелю в Києві.

Кульки під стелю    Повітряні кульки під стелю не злітають. Єдиний варіант побачити повітряні кульки під стелею, це прив’язати їх туди. Один з таких варіантів – це куля сюрприз. Кулі з гелієм під стелю можуть бути різнокольоровими без малюнка або з яскравими красивими принтами. За матеріалом, латексні або фольговані. Можна вибиратися якийсь один вид, а можна зробити ассорті.Якщо до гелієвих кульк додати грузик, то вийде варіант для фотозони. Набір гелієвих кульок для фотозони може бути один або декілька. При бажанні, ви завжди можете грузик відрізати і кулі полетять під стелю.

Створення гелієвих кульок в домашніх умовах

    Надути в домашніх умовах кулі гелієм складно. Для початку, вам необхідно буде придбати балон з гелієм, попередньо перевіривши його на наявність документів та терміну придатності балона. Зібрати документи, що підтверджують його якість і інформацію про безопасності.Після чого тільки підготувати кулі, стрічки і приступати до роботи. А чи знаєте ви, що кулі теж мають термін придатності. При наповнення кулі гелієм необхідно точно враховувати розмір кулі. Недодутий або передутий куля не зможе нормально літати і довго вас радувати. При цьому гелій в кулі зберігається не тривалий час. А щоб гелієві кулі літали довго їх необхідно обробляти спеціальною рідиною Hi-Float.В загальному ви розумієте, що самостійно надувати кульки гелієм, це процес складний, що не економний і дуже витратний по часу.Краще купити повітряні кулі під стелю в спеціалізованій фірмі і не переживати ні за що. Для цього вам потрібно: вибрати кулі, замовити кулі під стелю, вибрати спосіб отримання / оплати і вуаля. Гелієві кулі вже у вас.Замовити гелієві кулі під стелю краще всього заздалегідь. Хоча б за пару днів до свята. На нашому сайті представлений повний асортимент товарів з актуальними цінами. Для додаткової інформації ви завжди можете звернутися до менеджерів за телефонами, вказаними на сайті.

Sakrial