Купити свічки для торта

Тортові свічки купити Київ

     Святкові свічки на торт – це один з важливих атрибутів кожного свята. Зараз асортимент свічок для торта настільки великий, що не просто вибрати будь які свічки для торта. В цій статті ми пропонуємо вам розібратися які бувають різновиди свічок і де купити свічки для торта.Свічки для торта купити ви можете в формі цифр і букв, різних форм , а також магічні свічки і багато іншого. А тепер давайте розберемося детальніше.Святкова свічка у формі цифри найчастіше застосовується на святах, приурочених до дат: день народження, ювілей, корпоративні свята і тд. Купити свічки на торт у вигляді цифри – це правильний вибір для того, щоб підкреслити тематику свята.Свічки на торт цифри бувають різної форми вирубки: об’ємні і більш витончені. А також свічки цифри на торт можуть бути маленькими і великими, з блискітками і без і абсолютно різних кольорів. Вибрати свічку цифру ви можете абсолютно будь-яку, виходячи з ваших побажань або кольорової гами торта.

Купити свічки на торт в Києві

Купити свічки для торта     Одна з найпоширеніших затребуваних позицій серед свічок для торта – холодний фонтан. Ви можете купити свічки для торта з феєрверком в золотих або різнокольорових тубусах. Колір полум’я під час горіння – сріблясто-золотистий. А час горіння залежить від довжини тортового фонтану. Схема роботи проста: пластиковий наконечник вставляєте в торт, зворотню частину свічки підпалюєте. Через кілька секунд фонтан розгориться. Закінчить горіння фонтан самостійно. Гасити або задувати його нетреба.Окрім цього ми пропонуємо вам купити незвичайні свічки для торта. У нас в асортименті представлені магічні свічки і свічки різнокольорові вогні. Суть магічних свічок в тому, що їх неможливо задути. Всередині кожної свічки є спеціальний самозаймистий елемент. Після того як ви задули свічки, через 1-2 секунди вони починають горіти знову. Ви тільки уявіть скільки бажань можна загадати. Зверніть увагу, щоб свічка стала незадуваємою, після запалювання їй необхідно дати 10-20 секунд прогоріти до характерного клацання. Це клацання означає, що самозаймистий елемент схопився і тепер свічка прийняла всі свої незвичайні властивості. Унікальність свічок з різнокольоровими вогниками в тому, що колір полум’я збігається з кольором самої свічки. Це дійсно незвичайно і дуже красиво виглядає в торті.

Свічки для торта купити в Києві

     Ще один з напрямів в тортові свічки – це тортові свічки літери. У нас ви можете купити свічки для торта happy Birthday, а також з днем ​​рождения і з днем ​​народження.Окрім цього, в нашому асортименті представлені свічки hand made. Тому у нас ви можете купити різноманітні свічки на торт в Києві. З повним асортиментом ви можете ознайомитися на нашому сайті.Ми постійно оновлюємо асортимент товарів. Регулярно стежимо за новинками і модними тенденціями. У нас ви можете купити свічки за приємними цінами.Окрім цього, у нас є доставка транспортними компаніями, яка приїде до вас в будь-яке місто. Надіслати товар ми можемо в той же день, відразу після отримання оплати за нього.

Sakrial