1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Можна дарувати парну кількість куль?

Чи Можна дарувати парну кількість кульок?

Можна дарувати парну кількість куль?   Прикмета про парну і непарну кількості кульок дійсно існує. Але вона відноситься до кількості куль до 9 штук. Від 10 куль і більше можна дарувати абсолютно будь-яку кількість куль. Наприклад, рівне віку іменинника або іменинниці. Всі питання упереджень щодо необхідної кількості кульок – це всього лише питання особистого сприйняття даної ситуації. У будь-якому випадку, це завжди залишається правом вибору кожного покупця в кожному окремому випадку. Так чи можна дарувати парну кількість куль? Якщо вам приємніше дарувати непарну кількість куль, то на круглі дати ви завжди можете замовити більше на 1 кулю. Якщо ви хочете подарувати на свято 20-30-50 або 100 гелієвих кульок – це теж завжди ваше право.

Чому саме після 10 куль можна дарувати будь-яку кількість кульок? Вся справа в тому, що при першому візуальному контакті з кулями більше 10 штук, ви відразу не можете визначити скільки куль в наборі. А в наборах менше 10 куль, легко прораховується кількість кульок.  Зверніть увагу, коли ви плануєте подарувати точну кількість куль (наприклад рівно 18шт), це не завжди може вийти. Справа вся в тому, що кулі – це товар не володіє видатною витривалістю. Тому під час перевезення якась куля може лопнути. У разі адресної доставки, ми несемо повну відповідальність за цілісність і комплектацію куль до передачі замовлення покупцеві або його довіреній особі. Якщо при транспортуванні якась кулька лопне, вам її відразу ж замінять на аналогічну.

У разі самовивозу, гарантія на товар поширюється до дверей нашого магазину-офісу. Про те, як правильно зберігати і перевозити кульки, щоб мінімізувати їх травмування, ми вам розповідали раніше в розділі: чи можуть кульки лопнути?. Уважно дотримуючись всіх правил, ви довезете кулі в цілісності й збереженності. Крім цього у нас в продажу є спеціальні транспортувальні пакети. Вони захищають кульки від багатьох зовнішніх факторів, тим самим забезпечуючи вам збереження нервової сістеми. Ці пакети багаторазового використання. Тому ви завжди зможете перевозити кульки саме в ньому.

Ви вже знаєте, чи можна дарувати парну кількість куль? А вибрати красиві і якісні кулі будь-якої кількості ви можете у нас на сайті:

Sakrial