1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Оформлення повітряними кулями

Унікальний дизайн по оформленню повітряними кулями Вашого приміщення, ми розробимо для Вас абсолютно БЕЗКОШТОВНО! Ми пропонуємо оформлення повітряними кулями, фольгованими і надутими кульками на весілля, день народження, ювілей, новий рік, корпоратив, день закоханих, 8 березня і так далі.

Оформлення повітряними кулями     Замовивши повітряні і гелієві кулі в нашій компанії “Sakrial” (Сакриал) – Ви не пошкодуєте! Величезний досвід у сфері декору повітряними кульками, креативний штат дизайнерів – оформлювачів. Прийнятні ціни і гарантія якісно виконаної роботи – це наші основні переваги. Ми дійсно любимо свою роботу і постійно розвиваємося, обмінюючись досвідом з нашими вітчизняними і зарубіжними колегами.

Ми пропонуємо Вам оформлення кульками різних заходів: оформлення повітряними кулями залу для проведення весілля; прикраса кульками залу для корпоративів. Так само оформлення повітряними кулями для дитячих свят; прикрасити кулями день народження; красива прикраса гелієвими кулями для виписки або зустрічі з пологового будинку.

Для нашої компанії кожен клієнт унікальний і важливий, ми завжди з радістю запропонуємо Вам унікальний дизайн прикраси кулями залу або кімнати, враховуючи ваші ідеї, побажання і рекомендації.

Ми зробимо Вам комплексне оформлення кульками “під ключ”: розробимо концепцію. Після затвердимо у Вас усі нюанси, доставимо точно в строк на місце проведення урочистості, встановимо і розставимо усі повітряні елементи декору і композиції.

Замовити оформлення повітряними кулями – легко! Просто подзвоніть нам 063-428-0557 або 068-725-8170!

Sakrial