Оформлення повітряними кулями

Унікальний дизайн по оформленню повітряними кулями Вашого приміщення, ми розробимо для Вас абсолютно БЕЗКОШТОВНО! Ми пропонуємо оформлення повітряними кулями, фольгованими і надутими кульками на весілля, день народження, ювілей, новий рік, корпоратив, день закоханих, 8 березня і так далі.

     Замовивши повітряні і гелієві кулі в нашій компанії “Sakrial” (Сакриал) – Ви не пошкодуєте! Величезний досвід у сфері декору повітряними кульками, креативний штат дизайнерів – оформлювачів. Прийнятні ціни і гарантія якісно виконаної роботи – це наші основні переваги. Ми дійсно любимо свою роботу і постійно розвиваємося, обмінюючись досвідом з нашими вітчизняними і зарубіжними колегами.

Ми пропонуємо Вам оформлення кульками різних заходів: оформлення повітряними кулями залу для проведення весілля; прикраса кульками залу для корпоративів. Так само оформлення повітряними кулями для дитячих свят; прикрасити кулями день народження; красива прикраса гелієвими кулями для виписки або зустрічі з пологового будинку.

Для нашої компанії кожен клієнт унікальний і важливий, ми завжди з радістю запропонуємо Вам унікальний дизайн прикраси кулями залу або кімнати, враховуючи ваші ідеї, побажання і рекомендації.

Ми зробимо Вам комплексне оформлення кульками “під ключ”: розробимо концепцію. Після затвердимо у Вас усі нюанси, доставимо точно в строк на місце проведення урочистості, встановимо і розставимо усі повітряні елементи декору і композиції.

Замовити оформлення повітряними кулями – легко! Просто подзвоніть нам 063-428-0557 або 068-725-8170!

Sakrial