Подарунок з повітряних куль своїми руками

Подарунок з повітряних куль

как сделать подарок из шаров своими руками?     Хто з нас не любить приємні і несподівані сюрпризи? А коли вони зроблені власними руками дорогих для нас людей, то подарунок набуває ще більшу цінність для нас.

Студія аеродизайну «Sakrial» завжди прагне, щоб позитивні емоції, які можуть дати повітряні кульки, подаровані близьким, друзям, колегам, були набагато більшs, ніж ціни на покупку повітряних куль. Тому ми пропонуємо Вам купити гелієві і повітряні кульки в Києві.

Для того, щоб зробити подарунок з повітряних куль своїми руками Вам знадобиться: 25 повітряних кульок, надутих повітрям. (Кульки повинні бути середнього розміру 20-25 см) малярська плівка (продається в будь-якому будівельному магазині, вартість близько 10 грн), ізоляційна стрічка або ж скотч, Ваша креативністю і півгодини вільного часу.

Зверніть, будь ласка, увагу, що при такому подарунку двері мають відкриватися «на себе» з боку «зустрічає» повітряних сюрприз, інакше подарунок не вийде.

Вся комната засыпана воздушными шарамиКоли двері відкриються кульки почнуть сипатися. Ефект приголомшливий, захоплені емоції і гарний настрій на найближчі дні гарантовані.

Ви можете проявити креативність і всипати за двері близько 80 маленьких кульок (розмір 5 “(10-12 см). Або в  кожну середину покласти записку і різними приємними побажаннями, щоб коли його лопали, читали приємності, або ж написати на кульці маркером компліменти або замовити гелієві кульки і тоді при відкритті дверей, кульки будуть злітати до стелі, а не падати до ніг.

Не чекайте приводу, робіть приємні подарунки з повітряних куль вже сьогодні!

Sakrial