Повітряні кулі на 1 вересня

Оформлення школи – повітряні кулі на 1 вересня

     Шкільна пора, у багатьох школярів, асоціюється тільки з уроками, контрольними і домашніми завданнями. Хоча насправді, життя школярів яскрава і різноманітна. Педагоги і активні учні організовують різного роду свята і заходи. І це не рахуючи основних свят школярів, таких як 1 вересня, останній дзвоник, випускний, День вчителя і тд. Щоб в пам’яті дітей, батьків і вчителів, які не менше за дітей люблять шкільні свята, залишалися приємні спогади варто не забувати про прикрасу класу, актового залу та входу в школу. На честь свята Дня знань, Дня вчителя, Нового року, Дня закоханих і тд наші фахівці готові запропонувати вам відповідні Повітряні кулі на 1 вересня.

Повітряні кулі на 1 вересня      Наша команда розвивається в ногу з часом і має великий асортимент різних композицій, готових рішень і фотозон, які з легкістью прикрасять офіційну атмосферу навчального закладу і створять святковий настрій всім гостям. Прикраса кулями на День знань особливо важлива подія. У цей день хтось вперше переступає поріг школи, а хтось входить в останній шкільний навчальний рік. Наші дизайнери можуть оформити кулями вхід в школу або прикрасити композиціями з повітряних кульок актовий зал або хол. Варто не забувати і про прикрасу класу для першокласників. Ви тільки уявіть, з яким трепетом, надією, а можливо навіть страхом, вони вперше заходять в клас.

Щоб у дітей клас, в якому вони будуть проводити практично весь час, асоціювався з чимось яскравим, гарним і стимулював добре вчитися, краще б його все таки святково перетворити й допоможуть у цьому, яскраві і повітряні кулі на 1 вересня.Можно оформити класну кімнату гелієвими кулями під стелю, можна поставити 1-2 набори куль зі сферами і написами «Наш 1-А клас!» або «Ура! Я – Першокласник! ». На тлі таких композицій виходитимуть красиві фотографії першокласників з новими друзями, батьками, бабусями і дідусями. Так само повітряні кулі можна прив’язати до спинок стільчиків. Крім цього оформити клас на 1 вересня можна фігурками чоловічків-першокласників з куль, які будуть піднімати настрій і радувати дітей. Ми рекомендуємо вибирати таке оформлення дитячого свята кулями в школі, яке по завершенню свята можна буде роздати діткам в якості сувеніра.Якщо ви сумніваєтеся у виборі кольору, ми рекомендуємо звернути увагу на 2 варіанти. Це можуть бути композиції з повітряних кульок в кольорах українського прапора або ж повністю різнокольорові кулі. Крім цього, оформляти можна арками з куль, гірляндами, стійками і колонами, букетами і хмарами з кульок. Так само варто звернути увагу на закінчення лінійки. Один з найкрасивіших і ефектних способів закінчення урочистої частини – це запуск повітряних куль в небо на 1 вересня. Першокласники разом з 11 класниками можуть одночасно запустити кулі, що в подальшому може стати доброю і приємною шкільною традіціею.Як варіант незвичайного закінчення лінійки, можемо запропонувати вам запустити в небо гелієві кульки з плетеної фігурою дзвіночка, під час першого шкільного дзвінка. Щоб не переживати як довезти кулі на 1 вересня, ви завжди можете замовити кульки на 1 вересня в школу з доставкою. Наша компанія завжди дуже чітко виконує замовлення і доставляє в точно заявлені терміни.

Sakrial