Повітряні кулі на День Народження

Повітряні кулі на День народження – це не лише чудовий, яскравий і повітряний подарунок, а і прекрасний атрибут для оформлення приміщення до Дня народження і доповнення атмосфери свята.

Воздушные шары на День рождения в КиевеЯскрава і велика палітра повітряних кульок, широкий асортимент куль з різними тематичними малюнками для дівчат, для хлопчиків, для новонароджених, для коханих, з квітковою тематикою, вподобаними героями сучасних мультфільмів і багато що інше.

Наша цілодобова служба доставки привезе до Вас гелієві кульки у будь-який час доби (рано вранці, вдень, увечері, пізно вночі, рівно опівночі). Зробіть сюрприз для дітей, коханих, рідних і близьких, – здивуєте їх несподіваною, яскравою і різнокольоровою хмарою з повітряних кульок. Позитивні емоції від такого великого, об’ємного, стильного і повітряного подарунка гарантовані не на один день, оскільки з обробкою спеціальною рідиною Hi – float наші кульки літають від 2-3х днів.

Замовивши у нас повітряні кулі на День Народження – Ви залишитеся задоволені. Тому що ми використовуємо тільки високоякісні кулі, не спізнюємося на замовлення і найголовніше це те, що ми любимо дарувати людям свято.

Замовити кульки на День Народження (на подарунок, на оформлення кімнати або залу ресторану повітряними кульками з гелієм) Ви можете по тел. 063-428-05-57 або 068-725-81-70. Дзвоніть!

Sakrial