Повітряні кулі на Оболоні

Повітряні кулі на Оболоні в Києві

Воздушные шары на оболониПовітряні кулі на Оболоні – це завжди класно і весело. Якщо раніше були тільки латексні кульки без малюнку і з малюнками. Або, наприклад, фольговані кулі у формі тварин або різних форм. То зараз сфера аеродизайну зробила значний крок набагато далі.

Серед нашого асортименту представлені ходячі кульки, різні фігури, фотостіни і багато-багато іншого. Сучасні матеріали дають нам можливість розвиватися і все частіше дивувати Вас чимось новим і цікавим.

Гелієві кульки Київ (Оболонь)

                Ми працюємо тільки з перевіреними, світовими виробниками куль. При надування гелієвих кульок використовуємо тільки гелій, не розбавляючи його в повітрям. Тому, коли ви вирішили купити гелієві кулі на Оболоні у нас, Ви отримуєте кульки надуті виключно гелієм.

Доставка кульок на Оболоні

У нашій компанії Sakrial (Сакріал), Ви можете замовити повітряні кулі на Оболоні. З доставкою або забрати своє замовлення самовивозом. Крім цього ми завжди раді бачити Вас у нас в офісі, де можна вибрати кулі за фактом.

Щоб купити повітряні кулі на Оболоні Ви можете скористатися будь-яким зручним способом оформлення замовлення. Для докладної консультації, Ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонами. А так же приїхати до нас в магазин Оболонський проспект, 12

Sakrial