Повітряні кулі та товари для свята

Ласкаво просимо в наш новий шоу-рум Sakrial (Сакріал)

     Працюючи вже стільки років на ринку святкових послуг, ми кожен день доводимо Вам, що нам можна довіряти: наші повітряні кулі та товари для свята завжди яскраві і довго літають, професійні стрічки з металізованим блиском доповнюють яскраві переливи куль, ми постійно стежимо за новими тенденціями та тішимо Вас оновленим асортиментом, співробітники доставки не спізнюються на замовлення і ми ніколи Вас не підводимо. Ми Вам дуже вдячні, що довіряєте нам Ваші замовлення, адже ми як ніхто інший розуміємо, як важливо, щоб в день свята все було на вищому рівні.

Наша адреса: Героїв Дніпра, 53

Гелиевые и воздушные шары на Героев Днепра 53    повітряні кулі та товари для свята А тепер ще про одну новину. В цьому році (в січні місяці) ми переїхали на нову адресу і повністю поміняли сайт. Тепер ви можете купити повітряні кулі та товари для свята на Героїв Дніпра, 53. Як нас знайти за адресою: Героїв Дніпра, 53 (м. Героїв Дніпра) це двоповерхова будівля. На даху буде видна наша вивіска (Повітряні Кулі та товари для свята), вхід з торця будівлі (єдиний бічний вхід, він знаходиться праворуч, якщо дивитися з проїжджої частини), піднімаєтеся на 2 поверх. Передостанні двері праворуч. На дверях є вивіска.

У нашому шоу-румі Ви можете замовити, вибрати, купити повітряні кулі та товари для свята і просто потрапити в світ свята одночасно.

Зверніть увагу, шоу-рум – це не звичайний магазин, де все просто лежить на полицях і припадає пилом. Це стилізований офіс з мінливим видовим асортиментом і різними каталогами. У нас дуже великий асортимент товару, який весь час оновлюється і є в наявності, але не завжди лежить на вітрині.

Тому перед приїздом до нас в шоу-рум, Ви завжди можете подивитись повний асортимент на нашому сайті, якщо Вам так буде зручніше. Але в будь-якому випадку, приходячи до нас в шоу-рум, Ви завжди знайдете те, що Вам сподобається, адже на вітрині завжди самі трендові позиції і товари.

І дуже просимо Вас, перед приїздом до нас, повідомте про свій візит нашим менеджерам за телефонами, вказаними на сайті, щоб до потрібного для Вас часу хтось був на місці.

Sakrial