1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Прикрасити свято своїми руками

Як прикрасити свято своїми руками

як Прикрасити свято своїми руками   Напередодні свята перед кожним люблячим батьком стоїть маса питань. Одні з найбільш важливих – це як організувати свято мрії для своєї дитини? Щоб його здивувало і порадувало найбільше? Де відзначити свято в Києві? Кого запросити? Що подарувати на свято? Як прикрасити свято своїми руками? І багато інших запитань.При цьому абсолютно не має значення про яке свято йдеться. Будь-то дитячий день народження або випускний в дитячому садку чи школі. Підготовка займає багато сил і часу. Як же все встигнути? У цій статті ми постараємося допомогти вам в організації прикраси свята своїми руками.Прикрашання дитячого свята – це і легкий, і складний процес одночасно. Але якщо відповідально і правильно продумати всі елементи декору, то процес буде легким і вдасться на всі 100%.

Оформлення свята своїми руками: за і проти

Для тих, хто вирішив самостійно створити оформлення своїми руками, хочемо запропонувати варіанти прикраси кулями кімнати, залу. Для цього Вам необхідно мати:

– 200-300 куль середнього разміру

– декоративну стрічку,

– ножиці, шпильки, ліску і т.д.

В першу чергу, вам необхідно надути кулі. Кульки, бажано, надувати під розмір. Це означає, що кульки, які схожі на “лампочки”, тобто після надування мають мають велику грушоподібну форму, ви передули ..

І так, що ж можна зробити, щоб створити гарне оформлення кулями своїми руками:

– кульки можна прив’язати на ліску і розвісити по кімнаті

– під стелею можно поштучно або попарно прив’язати в різних місцях

– разбросати на ліжку або в місці фотозони

– створити елементи декору: квіточки, хмарки, подарунки

– привязати на стрічку і прикріпити до стелі або люстри

Sakrial