Всі повітряні кульки, наповнені гелієм, бояться перепадів температури. Це і є найбільша небезпека в холодний, зимовий період. Кулі надуваються в приміщенні, при кімнатній температурі для зберігання в кімнатах, офісах і т.д. Оптимальна температура для максимального часу польоту кульок – це 22-27 градусів за Цельсієм, при вологості менше 30%. Виходячи на холодну вулицю, гелій всередині кульки здувається і куля візуально зменшуються в розмірі, а при заході в тепле приміщення, кулі повертають свою колишню форму.Так що відбувається з повітряними кулями взимку? Якщо перепад температури між холодом і теплом виявиться занадто різкий, кулька може не витримати сильного тиску і просто луснути. Це може статися, наприклад, якщо з морозу занесли кульки прямо під обігріватель.Особливо яскраво цей процес видно на фольгованих кулях. Виходячи на вулицю в холодну пору року з фольгованими кульками, вони моментально перетворюються немов в “полусдуті”. Це відбувається знову ж на рахунок стиснення гелію. Куля зменшується в об’ємі і набуває не зовсім презентабельний від.А зайшовши в приміщення, гелій моментально розширюється і повітряна кулька повертає свою колишню форму.В зв’язку з цим, якщо ви плануєте, привітання кульками на вулиці або, наприклад, вуличне оформлення кулями в холодну пору року, краще робити вибір на користь латексних куль.

Як вести себе з кулями в зимову пору року:

– Не залишайте кулі поруч з обігрівачами, кондиціонерами або на вході – в тих місцях, де кульки можуть бути схильні до змін температури, будь то гарячого або холодного повітря.

– При заході з кульками в квартиру (або будь-яке інше тепле приміщення) з морозу, почекайте пару хвилин в коридорі – це дасть можливість гелію поступово підлаштуватися під перепад температури і розширитися рівномірно. Це зменшить шанси кульки лопнути від різкого контрасту температури.

– Не залишайте кульки в машині або балконі – на морозі кулі значно зменшуються в об’ємі, процес окислення продовжує впливати на кулі. Тому тривалість польоту кульок може значно зменшитися.

– Перевозьте кульки в транспортувальних пакетах – це допоможе захистити кульки від зайвої вологості, наприклад у вигляді снігу.

З огляду на всі перераховані вище рекомендації вам вдасться продовжити час польоту кульок і мінімізувати їх травмування.

Тепер ви знаєте, що відбувається з повітряними кулями взимку, а вибрати відповідні кулі і замовити ви можете у нас на сайті: