Скільки літають кульки?

Скільки літають кульки і чому вони здуваються?

Скільки літають кульки?    Середня тривалість польоту гелієвих кульок залежить від безліч факторів. Один з основних критеріїв часу польоту куль – це його діаметр. Так скільки літають кульки? Середня тривалість польоту куль без обробки рідиною Hi-float 6-10 годин, а з обробкою від декількох днів до місяця.Більш точне спрогнозувати час польоту кульок складно, так як багато залежить від зовнішніх факторів. При правильному і дбайливому зберіганні кулі можуть літати дуже довго, а при несприятливих умовах – можуть опуститися в той же день, навіть якщо вони будуть з обрабкою.

Маючи тривалий досвід роботи з кулями, ми робимо все можливе, щоб кульки радували вас якомога довше. Для цього ми:

• надуваємо кулі правильного розміру (НЕ передуваем і не недодуваем їх);

• використовуємо кулі з високоякісного латексу з щільними стінками

• не економимо на якості і наповнюємо кулі на 100% гелієм

• до кожної кульки додаємо красиву металізовану стрічку

• обробляємо кульки спеціальною рідиною Hi- float, а не його більш дешевими аналогами

• перевозимо кулі тільки в транспортувальних пакетах (під час передачі замовлення співробітники компанії пакети знімають і забирають з собою )

Але багато що залежить і від того, як ви будете вести себе з кулями і де будете їх зберігати. Оптимальна температура для зберігання гелієвих кульок 22-27 градусів за Цельсієм, при вологості менше 30%. Кулі не можна залишати під прямим впливам сонячних променів, на сильному вітрі, під дощем і градом. Кульки категорично не рекомендується залишати на тривалий час в машині. При транспортуванні варто пам’ятати, що кулі схильні до механічних ушкоджень і можуть лопнути від зачепа за гілку або, наприклад, дверний прохід. Коли «пакуєте» кулі в машину, можуть лопнути від нагрітої поверхні або від дитячих сидінь.

Не рекомендується перевозити кулі в багажніках.Кульки не можна зберігати в закритих і непровітрюваних просторах. А також залишати їх на балконі, в гаражі, в ванній кімнаті, горищі і т.д. Так само варто відзначити, фольговані кульки і кулі Bubble не вимагають додаткової обробки. І самостійно можуть літати до місяця, за відсутності механічних пошкоджень.

Sakrial