Сто повітряних кульок

Сто повітряних кульок – це багато чи мало?

    Як ми вже неодноразово зазначали, гелієві кулі бувають різних розмірів, форм і кольорів. І в даному випадку, розмір має значення. Чим більше повітряна куля в діаметрі, ніж об’ємніше виглядає хмара куль на 100 штук. І відповідно, велику площу може прикрасити. Наприклад, сто повітряних куль для прикраси кімнати на 10кв / м – це багато, а для кімнати на 20-25кв.м. – це в самий раз. Але знову ж таки, тут все залежить від розміру кулі. В даному випадку, ми описали варіант на сто повітряних куль середнього розміру. Якщо купити сто Сто повітряних кульокповітряних куль меншого діаметра, то їх варто взяти більше за кількістю.

А якщо повітряні кулі будуть більшого розміру, то можна заощадити і взяти їх менше. Якщо ви хочете зробити приємний сюрприз, то подарувати 100 повітряних куль це найкраще рішення. При цьому, можна вибрати будь-кульки. Чудовим доповненням до такого неймовірного подарунку може бути фольгована або велика латексна куля з індивідуальним написом.Це не тільки ефектно розбавить зв’язку куль, але ще й додасть індивідуальності і креативності вашому подарунку. Це може бути, куля з написом «Наташа, всі зірки з неба тільки для тебе» або «Ігор, ти найкращий чоловік на світі». Напис на кульці обмежується тільки вашою фантазією і об’ємним місцем на кулі. Замовити 100 повітряних куль ви можете не тільки у вигляді однієї хмари під стелю. А й розділивши її, щоб прикрасити відразу комплексно. Наприклад, 50 гелієвих кульок з гелієм під стелю розкидати, а решта 50 гелієвих кульок розділити на фонтани з кульок.

Крім куль надутих гелієм, ви завжди можете купити повітряні кулі 100 шт і надути їх повітрям. Ось один варіант для креативного сюрпризу з повітряних куль: можна в кожну повітряну кулю вкласти записку, побажання або завдання. Або, наприклад, в якийсь одину кулю вкласти маленький подарунок. Як ви вже розумієте, 100 кульок – це і не багато, і не мало. Все залежить від обставин, можливостей, площі та необхідної мети. Але в будь-якому випадку, що замовити 100 гелієвих кульок, що замовити 10, 20, 30 або 50 гелієвих кульок в нашій компанії – це завжди подарувати радість, гарний настрій і якісні кулі.

Sakrial