Великі повітряні кулі в Києві

Великі повітряні кулі

Большие воздушные шарыПопулярність великих куль з кожним роком набирає все більшу пошану. Правильно розставлені великі повітряні кулі легко створюють эффектну фотозону. Вони можуть бути одноколірними або прозорими. Усередині наповнені конфетті або ж іншою мішурою. На стрічці тассел або на дизайнерських стрічках. У нас на сайті ви можете купити велику повітряну кулю з доставкою або ж забрати самовивозом. У седанах можна перевезти до 2-х великих куль. У великих машинах типу джип, до 5 шт.

Великі надувні кулі найчастіше замовляють разом з наборами куль і цифрами. Так само не зайвим буде відпустити гелієві кулі під стелю і розкидати повітряні кулі на підлогу. У нас ви можете замовити великі кулі з гелієм з індивідуальним написом. При цьому текст Ви можете вибрати на власний розсуд. Велика надувна куля з написом – це не лише красивий, але ще і шалено приємний подарунок.

Звичайною листівкою вже мало кого здивуєш. А ось такою “повітряною листівкою” у вигляді великої гелієвої кулі з написом – це так. Індивідуальний напис можна робити на великих кулях одноколірних без малюнка або ж на прозорих кулях з конфетті. Для великих куль у нас представлена велика колірна палітра. Кожен зможе знайти для себе необхідний колірне рішення для гелієвих куль. Великі повітряні кулі купити ви можете не лише для прикраси банкетних залів або клубів, вони так само відмінно вписуються в домашній інтер’єр.

Окрім цього, великі кулі, якщо їх декілька, можна розміщати на різну висоту. Тим самим створити велику повітряну фотостіну. А так само великі кулі можна ставити на вхідну групу і привертати увагу гостей до місця проведення.

Sakrial