Замовити кулі в Києві

Замовити кулі Київ

     В цій статті ми говоримо про те, що треба знати, щоб замовити повітряні кулі. Начебто немає нічого складного, щоб замовити кулі. Компаній за поданням таких послуг досить. Хочеш, можеш замовити повітряні кулі додому. Хочеш, приїжджай в магазин і вибирай по факту. Але є багато чинників, які варто знати і враховувати, щоб замовити кулі якісні. (Дивитися асортимент) Одним з перших пунктів на який варто звернути увагу, щоб замовити кулі Київ – це скільки куля літає. Залежно від пори року (температурного режиму), рівня вологості і умов зберігання гелієвих куль – “час життя” кулі міняється. Краще всього кулі літають при температурі 22-27 градусів за Цельсієм і вологості нижче 30%.

Окрім цього час польоту куль залежить від розміру кулі (його діаметру). Чим більше кулі, тим довше вона літає. Середня тривалість польоту куль 8-10 годин. На сьогодні існують спеціальні рідини для продовження часу польоту куль. Тому ви можете замовити кулі гелієві з обробкою. Завдяки цій обробці кулі можуть літати до 25 разів довше. Обробки бувають різних виробників і по-різному впливають на тривалість польоту. Зараз самою кращою визнана обробка ULTRA HI – FLOAT, виробництва США. Вона створює найпотужніший бар’єр для максимально довгого “польоту кулі”.

На зовнішній вигляд кулі ця обробка ніяк не впливає. Вона заливається всередину кулі до того, як його надути гелієм. Тому яскравість куль і їх малюнок від цього ніяк не страждає. Щоб кулі замовити красиві і з насиченими кольорами, варто звертати увагу на виробника куль. Якісна куля має бути створена з натурального латексу. У нашій компанії ви можете замовити оформлення кулями комплексне або окремі елементи: кулі під стелю або фонтан з куль.

Щоб замовити гелієві кулі під стелю і визначиться в потрібній кількості, необхідно враховувати площу приміщення і бажану щільність гелієвих куль. Часто використовують від 2 до 6 куль (середнього розміру) на квадратний метр. Повітряні кулі замовити ви можете без малюнка або з малюнком, наприклад, тематичні до дня народження або з героями улюблених мультфільмів.

Кулі повітряні замовити без малюнка ви можете повністю різноколірними або витримати певну стилістику кольорів. Приміром, у біло-рожевій гаммі або ж в стилі кольорів улюбленого мультика. Замовити кулі з гелієм – це за хвилини створити атмосферу свята у будь-якому приміщенні. Їх люблять і дорослі, і діти. Яскраві, літаючі, красиві кульки завжди виграшно виглядатимуть на будь-якій урочистості. А так само ви можете замовити надувні кулі і додатково оформити підлогу в приміщенні. При такому виді оформлення у вас задіється в два рази  більше площі і прикраса виглядатиме більше завершеним.

Вартість повітряних куль наповнених повітрям в рази дешевше за гелієвих. При цьому в комплексі це виглядати дуже стильно . Щоб замовити кулі Київ і в нашій компанії Вам досить просто подзвонити нашим менеджерам по телефону і описати концепцію свята. Вам за пропонують декілька варіантів, виходячи з ваших побажань і бюджету. У нас ви обов’язково знайдете для себе підходящий варіант.

Sakrial