Замовити кульки в Києві

Замовити кульки в Києві

     Гелієві кулі – це один з найпопулярніших видів оформлення приміщення. Вони настільки практичні, що з них можна створювати неймовірні фотозони, фігури і композиції. Для домашнього використання і створення легкої святкової атмосфери, досить буде замовити кульки в Києві. Яскраві, гелієві, ширяючі під стелею, кульки створять необхідний антураж за лічені секунди.

Ви можете замовити кульки гелеві в Києві різнобарвні або вибрати певні кольори, протримавши стилістику. Необхідна кількість гелієвих куль залежить від розміру приміщення, яку треба прикрасити. В середньому використовується 2-3 кулі на 1 квадратний метр. Якщо йдеться про більше оформлення, то замовити кульки тільки під стелю буде вже не досить. Тут вже варто враховувати і інші елементи для дизайну приміщення.

Залежно від концепції свята, наші досвідчені співробітники, можуть запропонувати вам кульки замовити Київ у вигляді композицій. Композиції з куль ще називають фонтани. Фонтани з куль – це певний набір куль в який можуть входити латексні кульки без малюнка. А так само прозорі кулі з конфетті і різні фольгові кульки. Замовити повітряні кульки Київ у вигляді фонтанів, ви можете абсолютно у будь-якій комплектації. Крім того на нашому сайті представлені готові варіанти, які ви можете поміняти по кольорах на власний розсуд.

Замовити фонтан з куль – відмінний спосіб створити ефектну фотозону.

Ще один з варіантів стильного оформлення – це кулі-цифри. Вони мають відразу декілька переваг. По-перше це стильний елемент для фотозони. А по-друге, коли переглядатимете фото зі свята, пам’ятатимете на яку урочистість ви збиралися такою компанією. Кульки замовити у вигляді цифри ви можете у будь-якому кольорі, який представлений на сайті.

Окрім цього, часто для оформлення кулями на свято, використовують ходячі кулі. Ходячі кулі – це незвичайно, стильно і цікаво. Родзинка цієї кулі в тому, що вона уміє ходити і самостійно пересуватися по квартирі або залу. При наповненні ходячих куль використовується гелій. Замовити кульки з гелієм Київ у вигляді улюблених персонажів, які ходять, – це одно з правильних рішень.

Звичайно, найвдалішим варіантом буде замовити кульки гелеві в комплексі. Тоді у вас буде прикрашено не лише стельовий простір, але і будуть виділені зони.

Замовити кулю-сюрприз на свято

На цьому варіанти для оформлення не закінчуються. Ще існує оформлення повітряними кулями, кульки в Києві замовити ви можете у вигляді кулі-сюрпризу. Шар сюрприз – це метрова куля, усередині якої від 100 до 200 маленьких куль. Коли ви велику кулю підірвете, випаде багато куль на підлогу. Це варіант красивої прикраси і цікавої розваги.

Шар сюрприз необхідно прикріпити до стелі, тоді вона створить максимальний ефект і до нього абсолютно не зайвим буде замовити кульки з гелієм. Окрім вищепереліченого, ви можете замовити гелієві кульки у вигляді куль-гігантів. Шар-гігант – це велика куля, наповнена гелієм. Замовити надувні кульки великих розмірів, ви можете в один колір.

А так само вибрати велику прозору кулю з конфетті. А так само великі кульки гелів замовити ви можете на стрічці тассел або на дизайнерській стрічці. У нашій компанії ви можете замовити кульки в Києві окремими елементами або в повній комплектації. Подзвоніть нам і наші співробітники підберуть відповідний варіант, виходячи з ваших побажань.

Sakrial