Замовлення куль

Замовлення куль в Києві

В цій статті ми хочемо Вам розповісти, що треба знати, щоб зробити правильне замовлення куль в Києві. Замовлення кульок з доставкою давно вже не новинка. Це дуже зручний сервіс, коли можна оформити замовлення куль через інтернет і отримати все вчасно і  в потрібний час.

Наша компанія пропонує вам кульки на замовлення наповнені гелієм абсолютно різних форм і матеріалів. Ви можете оформити замовлення гелієвих куль з міларовой плівки (фольгованої) або на латексні кульки.

Гелієві кулі, які довго літають

У кожної кулі є певний час “польоту”. Фольговані кульки літають від 3-4 днів до місяця, буває більше. При цьому латексні кульки від 4-5 годин до декількох діб. Але є спеціальна обробка для латексних куль, яка уміє подовжувати час їх польоту до 25 разів. Від чого ж залежить час життя кулі. В першу чергу від розміру кулі і його виробника.

(Дивитися асортимент)

Замовлення кульХороша латексна куля створюється з натурального латексу. На такій кульці красиво і рівно лягає барвник, тому колір кулі в надутому стані буде рівномірний. Чим більше кулі за розміром, тим відповідно в нього більше поміщається газу (гелій або повітря). Але це зовсім не означає, що кулю треба надути до стану “доторкнися і лопне”. Для кожної кулі є правильний рівень наповнення. Кулі, у яких внизу видніються “груші”, – передуті. І замість того, щоб довше вас радувати, падають набагато швидше. Тому вибираючи компанію, для замовлення гелієвих куль, вибирайте професіоналів. Наші дизайнери постійно проходять курси підвищення кваліфікації. Запозичуючи досвід зарубіжних партнерів та підвищують рівень свого професіоналізму.

Замовлення повітряних куль в Києві

Замовлення повітряних кульок останнім часом набирає більшої популярності. Повітряні кульки – це латексні кулі наповнені повітрям. Вони не злітають до стелі, а красиво розкидаються по підлозі. Частенько, оформляють замовлення гелієвих куль разом з повітряними. При такому підході, прикраса кімнати виглядає більше цілісно.

Гелієві кульки на замовлення – це практично. Ви вибираєте на сайті вподобані вам позиції і розміщуєте замовлення зручним для способом. І просто в призначений час забираєте кулі на замовлення. При цьому абсолютно не витрачаючи час на очікування підготовки замовлення.

Наші кулі на замовлення Київ доставляються цілодобово. Але звернете увагу, оформити замовлення на нічну доставку ви можете тільки в робочий час менеджерів офісу. Замовлення оформлені через сайт, в неробочий час, будуть оброблені тільки на наступний робочий день.

Sakrial