Графік роботи:

Кожен день з 9:00 до 19:00

0
Мій кошик
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
Укр

Кулі на 18 років

Кульки 18 років це можливість приємно здивувати і порадувати друга, подругу, дівчину або хлопця. Навіть батьки можуть так оригінально привітати своє чадо з повноліттям. Дитинство пройшло, але чому б не порадіти повітряних кулях, як і раніше. Ми пропонуємо оригінальні кульки на 18 років – поштучно, в наборах, в коробках і багато інших варіантів – знайти відповідний за бажанням і по бюджету не складе труднощів.

Ідеї ​​для повітряного подарунка іменинникові

18 років для чоловіків і дівчат – це період навчання у ВНЗ, а у студентів ніколи немає величезного бюджету. Навіть якщо фінансів дуже мало, купити подрузі або другові букет з куль (10-15) штук цілком під силу. Приємно, помітно і оригінально.

Якщо ж бюджет побільше, то можна замовити оригінальну композицію з гелієвих або фольгованих кульок. Причому поєднання різних кольорів, бажано контрастних і форм виглядає дуже виграшно. Наприклад в одному букеті можна поєднати:

– Кілька фольгованих кульок, чорні і рожеві. Оберемок з 15-18 таких буде виглядати дуже об’ємною.

– Фольгірованние кулі з написом «З днем ​​народження» в поєднанні з будь-якими іншими, в тому числі пастельними.

– Якщо іменинник цінитель гумору, то цілком можна вибрати кулі – фігурки тварин і чим більше по-дитячому вони будуть виглядати, тим веселіше.

– Золотий букет з золотистими фольгированную кулями-зірками або сердечками і жовтими гелієвими.

Комбінацій насправді може бути дуже багато і доречним доповненням для кожної з них буде символічна цифра 18. Вона знаменує перехід від підліткового віку до повноліття. Молоді дівчата дуже люблять з такими подарунками влаштовувати фотосесії.

Оформлення ресторану

Так як 18 – років це знаменна подія для сім’ї, батьків, саме для прикраси залу, де відбуватиметься свято замовляють повітряні кулі для оформлення. Тут варіантів як використовувати кулі дуже багато, але перш ніж купити потрібно добре продумати оформлення. варіанти:

– На день народження прийнято зону для фотосесії цифрами 18, так щоб ніхто не забув з якого приводу все зібралися. Оригінально виглядають цифри створені з великої кількості дрібних кульок.

– Ім’я іменинниці, адже саме на 18 років кульки дочки найчастіше і замовляють. Таке рішення особливо привабливо, якщо святкування відбувається в ресторані з виходом на велику галявину. У такому випадку ім’я може бути написано з метрових літер.

– Гелієві кулі під стелею. Чим більше їх, тим краще це буде виглядати. Колірна гамма на вибір іменинника, або універсальні варіанти.

Немає товарів

Вгору