Графік роботи:

Кожен день з 9:00 до 19:00

0
Мій кошик
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
Укр

Випускний в дитсадку

Студія аеродизайну «Sakrial» має широкий спектр послуг та надасть повітряні кулі на випускний в дитячому саду. Випускний вечір – це завжди хвилююче, як для дітей, так і для дорослих. Особливо, перший випуск в дитячому садку. По-цьому дуже важливо зробити все можливе, щоб у дітей він залишився в пам’яті на все життя. У цей хвилюючий день прикраса кульками буде як не можна до речі.

Кульки на випускний в дитячому саду створять атмосферу свята в тому залі, який для дітей став уже звичним. Тільки уявіть собі очі і посмішки на обличчі Ваших дітей, які зайдуть в зал і побачать яскраве прикраса гелієвими кульками випускного вечора. Замовивши у нас оформлення кулями дитячого свята, Ви більше ні за що не будете переживати. Наші дизайнери наповнять кулі, створять композиції і фігури, привезуть і встановлять в призначення час.

Прикраса повітряними кулями випускного в дитячому садку

Прикраса випускного в садку кулями має бути яскравим і незабутнім. Зовсім скоро для діток продзвенить перший дзвоник і почнеться вже зовсім «доросле» життя. Звичайно, кожному з батьків хочеться, щоб випускний в садку діткам запам’ятався надовго і спогади про садок залишилися світлим часом в пам’яті. Тому кульки на випускний в дитячому саду оптимальний варіант.

Підготувавши базову випускну програму, з музичним керівником і вихователями групи, дітки зайдуть в свій до болю знайомий і звичайний актовий зал, в якому пройшов не один ранок. А як же зробити так, щоб саме це свято запам’яталося? Щоб очі діток світилися по справжньому і вони потрапили в святкову атмосферу? Ми знаємо відповідь …

А тепер давайте уявимо, що дітки заходять до актової зали, який прикрашений яскравими, кольоровими гелієвими кулями, в польоті, під стелею. Незалежно від погоди за вікном, в приміщенні буде світло і яскраво. По периметру залу стоять красиві фонтани і композиції з повітряних кульок, з якими у Вас і Ваших діток вийдуть відмінні фото на все життя.

Оформлення випускного в садку повітряними кулями – це невід’ємний атрибут для яскравого свята

Замовляючи в нашій компанії Sakrial (Сакріал) оформлення випускного в дитячому саду кулями, наші менеджери запропонують Вам різні варіанти прикрас. Серед варіантів, які відмінно впишуться в прикраса садка до випускного кулями представлені: повітряні кулі, куля сюрприз, фігури, квіти і так далі.

А тепер давайте розберемо детальніше, які варіанти прикраси кулями дитячого випускного бувають і які найбільше підійдуть саме Вам.

Повітряні кулі на випускний

Кулі для випускного в дитячому саду, наповнені гелієм, ширяють під стелею – це самий універсальний варіант оформлення кулями випускного. Ви тільки уявіть, захоплення дітей, які зайшовши в зал або групу побачать стелю, усіяний різнокольоровими кульками. Залежно від розміру приміщення потрібна різна кількість гелієвих кульок. Спираючись на досвід варто зауважити, для стандартного актового залу достатньою кількістю вважається 100 куль, а для прикраси групи 50 куль.

Крім цього, ще одна перевага гелієвих кульок на випускний – це виконання дитячих бажань. Після закінчення свята, дітки можуть взяти кулі, вийти з ними на вулицю і загадавши найпотаємніше бажання, відпустити кульки в небо. А що залишилися кульки забрати з собою додому.

Куля сюрприз на випускний – це відмінний спосіб яскраво закінчити програму ранку

Куля сюрприз – це дуже велика куля, всередині якого є багато маленьких сюрпризів. Розмір зовнішнього кулі досягає метра, а всередині від 100 до 200 маленьких куль і блискучий метафан. Куля сюрприз наповнюється повітрям. За допомогою спеціальних стрічок кріпиться до стелі. У потрібний момент Ви кулі на випускний в дитячому саду лопаєте спеціальної голкою, яка йде в комплекті. І звідти випадає безліч куль і блискітками. Дитячому захопленню не буде меж.

Немає товарів

Вгору