Графік роботи:

Кожен день з 9:00 до 19:00

0
Мій кошик
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
Укр

Випускний в школі

Випускний – це найважливіше свято в житті кожного школяра і його батьків. До цієї події дітки йшли довгих 11 років. Звичайно, хочеться, щоб цей пройшов відмінно і запам’ятався на довгі роки, як один з найпрекрасніших днів. Арка з повітряних кульок на випускний – це важливий атрибут, який допоможе створити атмосферу свята в знайомих залах.

Прикраса залу кульками на випускний

Залежно від місця проведення заходу можна підібрати різні варіанти оформлення кулями. Наша компанія Sakrial (Сакріал) готова запропонувати Вам професійне прикрашання кулями на випускний в школі. Це може бути повітряна гірлянда біля основи сцени або різнокаліберна фотозоні, фонтани або набори куль, цифри символізують рік випуску або номер школи і ще багато різних варіантів

Варіанти оформлення, які включають на останній дзвоник кулі, які запропонують Вам співробітники нашої компанії, залежать від того, де буде проходить свято: на вулиці або в залі, яку квадратуру необхідно прикрасити кульками, від колірного напрямку, а так само від Ваших побажань, бюджету і заданої тематики випускного вечора.

Прикраса випускного залу повітряними кулями

Якщо йде оформлення випускного в школі кулями, не забувайте, що необхідно подумати не тільки про прикрасу урочистої частини кулями, а і про прикрашання класу, а так само ресторану

В даному випадку купити гелієві кульки на випускний під стелю будуть відмінними варіантом. Крім естетичної сторони і ефекту «Вау» від споглядання красивого елементу декору, гелієві кульки мають ще одну перевагу. На світанку кулі можна запустити в небо і загадати бажання, яке неодмінно збудеться.

Гелієві і повітряні кульки на випускний в школі

Повітряні кулі на останній дзвоник асоціюються з дитинством і завжди з легкістю створюють святкову атмосферу. У такий важливий день, як випускний, коли емоції зашкалюють, дуже важливо, щоб оформлення кулями випускного в школі було зроблено професіоналами своєї справи і в останній момент не виникло будь-яких проблем. Оформляючи замовлення на прикрасу випускного залу кулями в Києві, Ви повинні бути впевнені, що компанія, якій ви довірилися, Вас не підведе.

Ідеологією нашої компанії є робота на якість і на совість. Професійні кулі і матеріали, досвід і бажання працювати – це те, дає нам можливість розвиватися і вдосконалюватися кожен день.

Немає товарів

Вгору