Графік роботи:

Кожен день з 9:00 до 19:00

0
Мій кошик
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
Укр

Ювілей

Багато людей, не соромлячись, розповідають, скільки їм років, їм не страшні цифри, що вказують на вік в оформленні ювілею. Та й взагалі декор у вигляді кульок для будь-якого дня народження, а тим більше круглої дати – відмінний варіант декору. Замовлення куль на ювілей в будь-якій кількості і будь-якого типу доступний у нас за вигідними цінами і з доставкою по Києву та Київській області.

Для старшого покоління

Для оформлення ювілеїв дідусів і бабусь не так часто використовуються повітряні кулі, але іноді все, ж люди старшого покоління радіють такому декору нітрохи не менше дітей і онуків. Важливо в цьому випадку правильно підібрати кольори, бажано ті, які іменинник любить найбільше. А також не переборщити з кількістю, помірне декорування залу святкування буде дуже до речі.

Також варто віддати перевагу однотонним кулях, що не фольгированним. Вони виглядають просто і красиво, що не кричущо.

Тим кому за…

Чоловіки і жінки середнього віку (Перефразувати! :)) часто використовують для декору залу саме повітряні кулі. Це не дивно, адже вони росли в той час, коли не було нічого в надлишку. Тому повітряні кулі на ювілей, які просто огортають собою весь простір оригінальне рішення. Також можна зробити арку з кількістю років ювіляра. Але цей момент варто все, ж уточнити у винуватця або винуватиці торжества, особливо якщо планується сюрприз.

Підліткові ювілеї

У підлітковому віці кругла дата – це щось очікуване і дуже бажане, але все, же дитинство ще не відіграло. Часто кульки на ювілей подруги або друга замовляє молодь, адже це один із самих бюджетних варіантів привітання. Зате виглядає жваво, об’ємно і точно радує очі і душу.

Для дітей

Гелієві кулі на ювілей дитини для привітання дуже навіть припадуть до речі. Малюк після свята може ще й погратися красивими кулями. Тут варто підбирати яскраві кольори, контрастні матеріали – наприклад латекс і фольговані кулі. Дуже підходять для дитячих ювілеїв надувні фігурки, особливо якщо вибрати героїв улюблених мультфільмів або кіно.

Як використовувати на ювілеї

Мало просто замовити і купити кулі до знаменної дати, їх ще потрібно і правильно використовувати, варіанти:

– Оформлення кімнати іменинника або приміщення для святкування кулями.

– Створення оригінальної фотозоні. Великі кулі, фольговані, контрастні на фото будуть добре виглядати.

– Коробка з кулями або букет. Тут варто віддати перевагу гелієвим кулькам (гелієвим чому – не закінчена фраза), які будуть утримуватися в повітрі.

Немає товарів

Вгору