Фотозона з кульок – це не новий, але давно затребуваний напрямок в сфері декору кулями. Фотозона з використанням кульок бувають різними. Серед основних напрямків виділяють: фотозона з банером і кулями, стіна з куль, різнокаліберна, фотозона по елементам.Одін з найшвидших і ефектних варіантів фотозони з куль – це готові рішення. Готові рішення включають в себе відразу кілька елементів, які з легкістю допоможуть створити швидку фотозону в будь-якому залі. Більш скромний варіант фотозони – це набір куль. Така фотозона з куль в Києві найчастіше використовується для кімнати або невеликого залу.

Оформлення фотозони повітряними кулями

Фотозона з кульками стильно виглядає в кожному залі. І має відразу кілька переваг. Коли зал прикрашений фотозоною з куль, миттєво створюється атмосфера свята. А після свята кульки можна забрати з собою і продовжити атмосферу в будинку. Або в кінці торжества запустити з гостями кульки в небо, загадавши бажання. І найголовніше, на тлі такої фотозони виходять гарні фотографії. Дитячі фотозони відрізняються від дорослих. Для дорослих частіше застосовуються насичені елементи оформлення і декор для фотозони виходить більш контрастний.

Один з часто затребуваних варіантів фотозони для дорослих свят – це поєднання чорного, золото і срібло. При цьому особлива увага приділяється поєднанню різних матеріалів і форм (зірок, кіл, сфер) .Оформленіе фотозони для дитячого свята можна створювати стилістичне. Наприклад, в тематиці Джунглі або Жителі підводного світу, Супермен або Лего Ніндзяго, Лялька ЛОЛ або Свинка Пеппа. А можна і в стилі улюбленої інтерактивної іграшки. Варіантів безліч.

Оформлення фотозони на рік – це більше «повітряниа» прикраса. При такому оформленні часто використовуються кулі Bubble, наприклад всередині з пір’їнками. А також великі прозорі кульки з конфетті і написом. Колірна палітра ґрунтується на більш світлих і напівпрозорих кольорах.

Фотозона на рік вдало виглядає в будь-якому приміщенні. За допомогою красиво розставлених куль, атмосфера свята створюється на лічені хвилини. На тлі фотозони виходять гарні фотографії, які залишаться в пам’яті на довгі роки. А через багато років, Ваш малюк буде дивитися красиві фото, які не соромно показати всім друзям.