Щоб коректно відповісти на питання скільки кульок поміщається в машину необхідно враховувати 2 параметра: яка машина і який розмір кульки. Крім цього, на кількість куль, які поміститься в транспортний засіб, впливає пора року. Це пов’язано з тим, що влітку на спеці гелій розширюється і куля збільшується, а взимку на морозі гелій стискається і кулька стає менше в обємі. Отже, влітку поміщається менша кількість куль, ніж зімою.Бажано, щоб не пакувати кульки в автомобіль “впритул”. Це може теж призвести до того, що кулі лопнуть до приїзду за адресою або ж просто під час пакування в машину. В середньому, в легковий автомобіль на задні пасажирські сидіння влазить близько 25-30 латексних куль середнього розміру.

Маючи певну вправність можна упакувати до 50-60 куль. При цьому в автомобіль трохи більшого обєму, наприклад універсал, можна помістити до 100 куль. Правда, якщо скласти задні сидіння і додатково скористатися багажним відділенням. А в “бус” – до 500 шаров. Якщо ми говоримо про те, скільки поміститься фольгованих кульок в легковий автомобіль, то стандартного розміру кульок (це 18 “-46см) близько 20-25 шт. Для підвищеної зручності, в самостійної перевезення кульок, у нас в продажу є спеціальні великі пакети для транспортування. На них нанесена правильна перфорація, яка дозволяє кулям “дихати”, перебуваючи в пакеті. Цей пакет дає можливість не припадати на кульки пилом і брудом. У ньому кулі стають більш компактними, що полегшує вам занос через дверні отвори і відповідно упаковку куль в транспортний засіб.

Зверніть увагу, бажано, щоб під час перевезення куль в машині не було предметів, які можуть привести до пошкодження куль. Наприклад, дитячих сидінь.В будь-якому випадку, якщо ви переживаєте поміститься кульки чи ні в ваше авто. Ви завжди можете скористатися нашою послугою “доставка кульок додому в Києві”. Вам все привезуть в цілісності й схоронності. У разі, якщо якась куля при нашому перевезенні лопне – замінять на аналогічний.

Тепер ви знаєте скільки кульок поміщається в машину, а замовити красиві і якісні кулі ви можете у нас на сайті: