Чи можуть кульки лопнути самі по собі?

Фольговані кульки створюються з тонкої полімерної плівки з металізованим покриттям. Вони не сильно схильні до зовнішніх пошкодженням, але тим не менше з ними варто бути не менше дбайливими. Від перепаду температури, шви на кулі можуть розійтися, і куля опуститься раніше.Якісні латексні кульки створюються з натурального латексу, який володіє високою еластичністю, вони екологічно чисті і повністю розкладаються в природі. На них добре лягають барвники, тому кулі мають точні кольори, без плям. Вони мають легкий запах латексу, без їдкого хімічного відтінку.Прицьому всі кульки – це дуже крихкий товар. В силу своїх фізичних властивостей, кульки можуть лопнути без видимих ​​причин, на перший погляд. Зіткнення кулі з нерівностями і шорсткостями, можуть привести до того, що куля луснить.

Окрім цього, латексні і фольговані кульки можуть лопнути від зустрічі з:

  • гарячими лампами,
  • системами обігрівання;
  • гострими предметами;
  • запиленій поверхнею (стіни в під’їзді, стеля) тваринами;
  • активною дитиною;
  • сильним вітром;
  • впливом високої температури;
  • перепадами температури

Чи можуть кульки лопнути? так можуть! І це не враховуючи заводський брак, від якого ми завжди вас оберігаємо, беручи ці ризики на себе. Якщо в кульці присутній заводський брак, під час наповнення він себе проявляє і відповідно куля лопається. Наша компанія моментально замінює його на аналогічний.

Нажаль, кулі мають властивість лопатися, тому не варто засмучуватися, якщо так сталося. Ми завжди намагаємося звертати вашу увагу, на всі фактори, які можуть призвести до травмування кульок. При всіх вище перерахованих факторах, ми хочемо ще раз звернути вашу увагу, що ми працюємо тільки з перевіреними кулями від відомих світових виробників. Стінки латексних куль, міцніші і менш схильні до всіх несприятливих факторам.На сьогоднішній день, кращими латексними кулями проявили себе бельгійські та американські кулі.

Саме їх ми і використовуємо для роботи. Вони набагато міцніше і надійніше, в порівнянні з їх аналогами італійського або китайського виробництва.Звісно, це не означає, що від кожного дотику або зустрічі з вищепереліченими чинниками, куля обов’язково лусне. Але тим не менш, з ними варто бути уважними і обережними. Тоді кульки будуть літати і радувати вас досить довгий час. І проблема «куля луснула» вас не зачепить.