Що потрібно знати, щоб замовити повітряні кулі в літню пору в Києві?

Повітряні кульки в спекотний літній сезон – це товар, який схильний до безліч випробувань. На них впливають такі чинники як:

– Висока температура;

– Яскраве сонячне світло;

– Ультрафіолет;

– Сильний вітер;

– Кондиціонери в приміщенні;

– Контрастні перепади температури.

Всі перераховані вище фактори не на жарт впливають на повітряні кулі з гелієм і критично впливають на тривалість їх польоту. Що потрібно знати, щоб замовити повітряні кулі в літню пору?

Під впливом прямих сонячних променів і спекотної температури, кульки:

– Втрачають свій яскравий, насичений блиск;

– Стають матовими;

– мутніють;

– Швидше опускаються.

Ці процеси відбуваються через окислення латексу. Кисень впливає на латекс, руйнуючи його. Внаслідок цього латекс втрачає свою еластичність, стінки кулі стають тоншими, гелій швидше просочується крізь шар і шар починає швидше опускатися. Всі ці процеси відбуваються з гелієвими кульками завжди, незалежно від сезону. Але в літню пору ці процеси більш швидкоплинні. Це пов’язано з тим, що спекотна температура навколишнього середовища активніше впливає на процес окіслення.Тому на спеці і під прямими сонячними променями кульки можуть пролітати всього пару годин і це з урахуванням обробки рідиною Hi-float. Наступний серйозний фактор, який впливає на час польоту куль – сильний вітер. Крім того, що він збільшує кількість кисню, який вступає в процес окислення з кулями. Що в свою чергу зменшує ще більше час польоту куль. Вітер ще й приносить частинки пилу і піску, які можуть привести до мікротріщин на кульці. Крім цього, перебуваючи з кулями на вулиці в жарку пору, кулі можуть навіть лопатися. Це пов’язано з тим, що під впливом високої температури гелій так сильно розширитися, що кулька не витримує і лопаэться.

Хоч цих процесів не уникнути, але з огляду на наступні рекомендації можна збільшити час життя кульок в спекотну пору:

– Намагайтеся не торкатися кулями до нагрітих частинах машини – кульки можуть лопнуть від контакту з гарячими поверхнями;

– Не залишайте кулі під кондиціонерами – тут процес аналогічний вітру;

– Перевозьте кульки в спеціальних перфорованих транспортувальних пакетах – це зменшить процес впливу на кулі ультрафіолетових променів і сильного вітру;

– При виборі кульок зверніть увагу на фольговані кулі – на їх зовнішні характеристики практично не впливає процес окислення. У порівнянні з латексними кулями.