Скільки коштує оформлення (прикраса) повітряними кулями і гелієвими кульками

Повітряні кульки – це завжди свято.  За допомогою такого повітряного і барвистого елемент декору можна з легкістю створити святкову атмосферу в будь-якому приміщенні.

Яскрава палітра кольорів гелієвих кульок стане незамінним помічником в оздобленні (оформленні) весілля, ювілею, корпоративу, дня народження та інших урочистостей надувними кулями.

Гелієві кульки завжди дарують нам святковий настрій і залишають приємні враження.

Вартість оформлення (прикраси) гелієвими кулями залежить від Ваших побажань, можливостей, розмірів приміщення і кількості гостей.

На питання скільки коштує оформлення повітряними кулями немає однозначної відповіді, але наші менеджери завжди Вам підкажуть на чому можна заощадити, а на чому не варто.

При правильному підході на невелике приміщення прикраса повітряними кульками може коштувати 350 – 400 грн. Наприклад прив’язати гелієві кульки до спинок стільчиків і поставити повітряні фонтани на святкові столи

Для вашої зручності ми пропонуємо Вашій увазі готові пропозиції для прикраси (оформлення) повітряними кульками. Ви завжди можете змінити колірну гамму кульок в нашому готовому представленому оформленні, замінити щось або додати.